banner461

NTB Heyetinden Parmaksız ve Öbekli'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet NTSO Başkanı Arif Parmaksız ve NTSO Meclis Başkanı M. Ali Öbekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
NTB Heyetinden Parmaksız ve Öbekli'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
08 Ekim 2022 Cumartesi 22:05

banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet NTSO Başkanı Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Parmaksız; "Bir ve beraber olarak ilimize hizmet etmek için tüm gücümüzle çalışacağız diyerek NTB Başkanı Salaş, Meclis Başkanı Havalı ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

NTB'den Öbekli'ye Ziyaret...

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Erdoğan, NTSO Meclis Başkanı M. Ali Öbekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

NTSO Meclis Başkanı M. Ali Öbekli ziyarette, NTB Başkanı Salaş, Meclis Başkanı Havalı ve beraberindeki heyete teşekkür nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf iyi dilek ve temennilerle sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.