banner461

Özel İnsanlara ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Toplum Hizmeti Projesi’ Uygulandı

Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri,  ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Projesi’ni ,Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdi. Özel insanlara mutluluk değerler eğitim toplum hizmeti projesi uygulandı

banner15
Özel İnsanlara ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Toplum Hizmeti Projesi’ Uygulandı
09 Mart 2017 Perşembe 10:12

banner517
banner134
Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri,  ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Projesi’ni ,Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile öğretmenleri ,Nevşehir Belediyesi  Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere yönelik olarak hazırladıkları, proje kapsamında tişört boyama etkinliği düzenledi. Bu arada Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin halk oyunları gösterisi , ilgiyle izlendi.

Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitimlerini devam ettiren öğrencilerinde büyük ilgi ile izlediği ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Projesi çerçevesinde ,öğrenciler kurabiye yapımını da izledi.

Toplum hayatında Özel İnsanların temel bir güç olduğu düşüncesinden hareketle gerçekleştirilen bu tür etkinliklerin önümüzdeki günlerde de değişik projelerle devam etmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.