banner461

PTT'nin 181. Kuruluş Yıl Dönümünde Nevşehir Valisine Ziyaret

PTT Nevşehir Başmüdürü Niyazi Bal ve müdür yardımcıları PTT’nin 180’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret etti.

banner15
PTT'nin 181. Kuruluş Yıl Dönümünde Nevşehir Valisine Ziyaret
22 Ekim 2021 Cuma 13:51

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT)'nin kuruluşunun 181. yıl dönümü nedeniyle PTT Nevşehir Başmüdürü Niyazi Bal ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Becel, ülkemizde uzun yıllar haberleşme ve iletişimi sağlayan PTT’nin 181. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Vali Becel ziyarette yaptığı açıklamasında, Bu vesile ile bilhassa koronavirüs pandemisi sürecinde üstün görev anlayışı ile vatandaşlarımıza hizmet veren tüm kargo çalışanlarına teşekkür ediyor, PTT’nin kuruluşunun 181. yıldönümü kutluyorum.

Başmüdürü Niyazi Bal ise, PTT’nin Nevşehir genelinde yürütmüş olduğu hizmetler ve yıldönümü etkinlikleri hakkında Vali Becel’e bilgi verdi.

Ziyaret günün anısına hediye takdimi ile çekilen fotoğraf ile son buldu.
 

Ayrıca kutlama kapsamında Nevşehir PTT Merkez Müdürlüğü'nde 181. müşterisine Çiçek ve Milli Mücadelenin 100. yılı konulu pul Albümü hediye edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.