banner461

Şehitlerimiz yürekleri dağladı! İşte Nevşehir'den taziye mesajları

Bitlis'ten Tatvan'a gitmek üzere havalanan Kara Kuvvetlerine bağlı askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerler için Nevşehir'den çok sayıda siyasetçi, sivil toplum kuruluşları temsilcileri başsağlığı mesajları paylaşıldı.

banner15
Şehitlerimiz yürekleri dağladı! İşte Nevşehir'den taziye mesajları
05 Mart 2021 Cuma 17:39

banner517
banner134

Bitlis'ten Tatvan'a gitmek üzere havalanan Kara Kuvvetlerine bağlı askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerler için Nevşehir'den çok sayıda siyasetçi, sivil toplum kuruluşları temsilcileri başsağlığı mesajları paylaşıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Bitlis’ten Tatvan’a giden askeri helikopterin kazaya uğraması sonucu 9 kahraman askerimiz şehit olmasını, 4 askerimizin de yaralanmasını teessürle öğrendik. Kahraman milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet; yaralılarımıza da acil şifa diliyorum." 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe; "Bitlis Tatvan'da helikopter düşmesi sonucu Şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı olan kardeşlerimize ise acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." 

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan; "Bitlis Tatvan’da düşen helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum."

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran; "Bingöl’den Tatvan’a giden ve Mehmetçiklerimizi taşıyan helikopterin düşmesi sonucu 9 vatan evladımız şehit olmuş, 4 askerimizde yaralanmıştır. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar dilerim.  

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez; "Bitlis Tatvan da helikopter düşmesi sonucu şehit olan dokuz askerimize Allahtan rahmet diliyor,mekanları cennet olsun. Ailelerine ,ulusumuza başsağlığı diliyorum." 

MHP İl Başkanı İlhan Kaya; "Bingöl’den Tatvan’a gitmek için bugün öğleden sonra kalkış yapan Kara Kuvvetleri’ne ait askeri bir helikopter bir müddet sonra kaza kırıma uğramıştır. Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş'ın da amcasının oğlu 8’inci Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş’la birlikte dokuz kahramanımız şehit olmuştur. Türk milletinin, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, şehitlerimizin ailelerinin ve hepimizin başı sağ olsun." 

İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç; "Bingöl’den kalkan askeri helikopterimizin kaza kırıma uğraması sonucu 9 kahraman askerimizin şehadete erişmesi, 4 kahraman askerimizin de yaralanması hepimizi derinden üzdü... Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifa diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." 

SP İl Başkanı Ali Doğan Simit, "Bitlis'te askeri helikopterin düşmesi sonucu meydana gelen elim kazada şehit düşen 11 vatan evladımıza Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Asil Milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz." 

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ; "Bitlis'te düşen askeri helikopterde şehit olan 11 kahraman Mehmetçiğimize Allah'tan rahmet, yaralı kahramanlarımıza acil şifalar dilerim. Şehitlerimizin kederli ailelerinin ve yüce Türk Milletimizin başı sağ olsun." 

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, "Bitlis'te düşen askeri helikopterde 9 şehidimiz, 4 yaralımız var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. 

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç; "Sözün bittiği,boğazımızın düğümlendiği zaman. Bitlis Tatvan'da Şehit Düşen 11 Askerimize Allah'tan Rahmet, Aziz Milletimize Başsağlığı, Yaralı Askerlerimize Şifa Dilerim. Rabbim mekanınızı cennet eylesin. Aziz Türk Milletinin Başı Sağ Olsun"

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; "Bitlis Tatvan’da meydana gelen helikopter kazası sonucunda; 11 Askerimizin Şehit, 4 Askerimizin yaralı olduğu haberini almanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Rabbim şehitlerimize rahmet, yaralı Mehmetçiğimize acil şifalar versin"

YÜCE TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN❗

Nevşehir Vatan Sevdalıları Derneği; "04.03.2021 tarihinde meydana gelen helikopter kazasında Şehit olan onbir vatan evladımıza Allah'tan rahmet dileriz, yaralı kardeşlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağolsun."

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Salih Açıkgöz; "Bingöl’den Tatvan’a giden ve Mehmetçiklerimizi taşıyan helikopterin düşmesi sonucu 9 vatan evladımız şehit olmuş, 4 askerimizde yaralanmıştır. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar dilerim. Milletimizin Başı sağ olsun." 

MHP Nevşehir Merkez ilçe Başkanlığı; "Bitlis'in Tatvan bölgesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu 9 askerimiz Şehit, 4 askerimiz yaralanmıştır.  Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yüce Türk milletine ve ailelerine; sabır ve başsağlığı diliyoruz"

Eğitim-İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir; "Bitlis’te Askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!" 

Hak-İş İl Başkanı M Fatih Mutlu; "Bitlis Tatvan'da meydana gelen helikopter kazasında şehit olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet acılı ailelerine baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun." 

Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat; "Bitlis’ten Tatvan’a giden askeri helikopterin kazaya uğraması sonucu 9 kahraman askerimiz şehit olmuş, 4 askerimiz yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz." 

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü; "Bitlis Tatvan'da helikopter düşmesi sonucu şehit olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz... 

Milletimizin başı sağ olsun." 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş; “Bingöl'den Tatvan'a giden ve askerlerimizi taşıyan helikopterin düşmesi sonucu; şehit olan 11 vatan evladımıza Allah'tan rahmet, yaralanan 4 askerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M Arif Parmaksız; "Acı haber yüreğimizi yaktı. Bingöl'den Tatvan'a giden askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" 

MHP Kadın Kolları Başkanlığı; "Yine Vatanın Yüreğine Ateş Düştü. Göz yaşarır yürek sızlar..10 Yiğit. Korg Osman Erbaş, Kd. Çvş Nazmi Yılmaz, Alb. Şentürk Aydınyer, Bnb. Alptekin Köprülü, Yzb.Salih Sarıoğlu, Yzb. Ender Uzunçakmak, Asb.Mehmet Demir, Asb. Ömer Umulu, Plt.Y Tayfun Kureş, Plt.Y Gökhan Uysal, Kd. Çvş Şükrü Karadirek, Uzm. Çvş Tolga Demirci. Rabbim Cennetiyle, Cemaliyle Müşerref Kılsın. Makamları Cennet, Kabirleri Nur Dolsun. Yaralı Askerlerimize Acil Şifalar Diliyorum" 

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, "Bitlis Tatvan'da helikopter düşmesi sonucu Şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı olan kardeşlerimize ise acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Devletimiz var olsun." 

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı; "Bitlisin Tatvan ilçesinde meydana gelen helikopter kazasında 9 askerimiz şehit olmuş, 4 askerimizde yaralanmıştır. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Milletimizin Başı sağ olsun." 

TÜGVA İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş; "Bingöl’den kalkan askeri helikopterimizin kaza kırıma uğraması sonucu 9 kahraman askerimizin şehadete erişmesi, 4 kahraman askerimizin de yaralanması hepimizi derinden üzdü... Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifa diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." 

Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen; "Bitlis'in  Tatvan ilçesi yakınlarında askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun." 

Milletimizin Başı sağ olsun." 

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş; "Bitlis'in Tatvan ilçesinde kaza sonucu düşen askeri helikopterde Şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum...Milletimizin başı sağolsun." 

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün; "Başımız sağ olsun Tatvan da şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum." 

Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliği Başkanı Gani Eren; "Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliği Ailesi Olarak Bitlis Tatvan İlçesinde Helikopterler Kazasında Şehit Düşen Evlatlarımıza Allah dan Rahmet Ailelerine de Sabır Dilerim"


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.