banner461

Sel mağduru hasta vatandaşın imdadına Ürgüp Belediyesi yetişti

Selin ardından yolu kapanan Cemil Köyü’nden bir vatandaş çareyi sosyal medya üzerinden Ürgüp Belediyesi’nden istemekte buldu.

banner15
Sel mağduru hasta vatandaşın imdadına Ürgüp Belediyesi yetişti
21 Haziran 2019 Cuma 11:14

banner134

Selin ardından yolu kapanan Cemil Köyü’nden bir vatandaş çareyi sosyal medya üzerinden Ürgüp Belediyesi’nden istemekte buldu. Hızlı yanıtın 
ardından belediye ekiplerince müdahale edildi.

Dün ÜRgüp ilçesine bağlı köylerde yaşanan yoğun yağış sonrası suların çekilmesiyle çevreye verdiği zarar gözle görülür hale geldi.

Cemil Köyü’ndeki bir hastanın evinin yolu kapanması nedeniyle diyalize gidemediği ve tedaviye erişim sağlama noktasında sorun yaşadığı anda sosyal medya üzerinden Ürgüp Belediyesi’ne ulaştı.

Yardım çağrısına hızlı bir şekilde dönüş alan vatandaşın yardımına Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri giderek yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.
Kısa sürede yolda yaşanan çökmenin onarılmasının ardından, hasta diyaliz  için yola çıkarak tedaviye erişim imkânı sağladı.Ürgüp Belediyesi’nin özellikle kriz anlarında sosyal medyayı etkin kullanarak vatandaşa hizmet götürmek noktasındaki hassasiyeti Cemil Köyü halkı tarafından takdirle karşılandı.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.