banner461

Şifa Meydanı Köprülü Kavşağı Alt Geçidi Trafiğe Kapatıldı

Nevşehir hastane kavşağı "Şifa Meydanı Köprülü Kavşağı Alt Geçidi" bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle geçici olarak araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

banner15
Şifa Meydanı Köprülü Kavşağı Alt Geçidi Trafiğe Kapatıldı
29 Ağustos 2020 Cumartesi 14:39

banner517
banner134

Nevşehir hastane kavşağı "Şifa Meydanı Köprülü Kavşağı Alt Geçidi" bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle geçici olarak araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Köprüde Karayolları ekiplerince bakım ve onarım yapılıyor. 

Nevşehir Karayolları 67. Şube Şefliğinden edindiğimiz bilgilere göre, Nevşehir-Avanos yolu hastane kavşağı üzerinde bulunan Şifa Meydanı Köprülü Kavşağı Alt Geçidi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle geçici süreyle kapatıldı. Karayolları tarafından kapatılan güzergah üzerinde gerekli güvenlik işaretlemesi yapıldı. Yürütülen çalışma kapsamında Trafik yan kollardan veriliyor.

Bu yolu kullanacak  sürücülerin, can ve mal güvenliği açısından dikkatli ve yavaş seyretmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerektiği belirtildi.

Öte yandan Köprü alt geçidinin araç ve yaya geçişlerine kapatılmasının ardından Karayollarına bağlı ekipler bakım ve onarıma başladı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.