banner461

Taylan Erler, Nevşehir Belediye Başkanı Savran'ı karavanda ağırladı

Tiyatro ve sinema oyuncusu, müzisyen ve seslendirme sanatçısı Taylan Erler, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ı karavanında ağırladı.

banner15
20 Ağustos 2022 Cumartesi 23:55

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Tiyatro ve sinema oyuncusu, müzisyen ve seslendirme sanatçısı Taylan Erler’in hazırlayıp sunduğu youtube üzerinden yayınlanan programa katıldı.

Evini terk ederek yaklaşık 9 yıldır karavanda yaşamaya başlayan tiyatro oyuncusu Taylan Erler, Kapadokya gezisi çerçevesinde makamında ziyaret ettiği Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ı karavanına davet ederek oldukça keyifli bir pöportaja imza attı.

Nevşehir’de Karavan Kampı Olur Mu? 

Taylan Erler, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'a Nevşehir’de Karavan Kampı Olur Mu? sorusunu sordu...

Savran: "Kapadokya Nevşehir'dir. Nevşehir Kapadokya'dır"

Kendisinin de karavana uzak biri olmadığını ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, öğrencilik döneminde bir karavan firmasında çalıştığını ifade etti. Başkan Savran, Turizmi çeşitlendirmek adına kamp karavanı oluşturmak için Kayaşehir ve Nevşehir Kahveci dağı eteklerini tercih edebileceklerini ifade etti. Kapadokya ve Nevşehir ayrı yerler değildir bu arada. Kapadokya Nevşehir'dir. Nevşehir Kapadokya'dır..."

İşte o doyumsuz ve keyifli röportajı gelin birlikte izleyelim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.