banner461

Tepeköylüler İstanbul'da Piknikte Buluştular

İstanbul'da yaşayan Nevşehir ili Acıgöl ilçesine bağlı Tepeköylüler, Pendik kurnaköy piknik alanında yüzlerce hemşehrilerinin katılımıyla bir araya geldi.

banner15
Tepeköylüler İstanbul'da Piknikte Buluştular
17 Haziran 2019 Pazartesi 13:47

banner134

16 Haziran Pazar günü İstanbul Pendik kurnaköy piknik alanında Nevşehir Tepeköylüler geleneksel piknik şöleninde buluştular. 

Tepeköylüler Dernek başkanı Sefer Aslanhan ile Yönetim kurulu üyeleri Bayram Koç, Fazlı Tokdemir, Habip Türk, İsmail Sertkaya, Erkan Ertaş, İsmail Bilada, Muharrem Dursun, Ali Koç ve Erdi Kırlangıç'ın katılımlarında güzel bir buluşma oldu.

Konu hakkında Tepeköy Sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği Başkanı Sefer Aslanhan FİB haber Merkezimize şu açıklamalarda bulundu: " Bu etkinlikle gönlümüzden gelen iki amacımız var; "güzel bir Tepeköy, güzel bir gelecek" dedik geleneksel piknik şölenimizde Bizleri yalnız bırakmayan her zaman bizlerin yanında olan Tepeköy halkına yönetim kurulu ve şahsın adına teşekkür ederiz." dedi.

Dernek Başkanı Sefer Aslanhan; Geleneksel hale getirdiğimiz pikniğimizi köylümüz ve hemşerilerimizle yapmış bulunuyoruz. Köylülerimizin birbirleriyle hasret gidermesi, derin muhabbetlere dalması, birbirleriyle görüşüp tanışmaları bizler büyük bir haz vermiştir. Gençler ve büyükler gönlünce halaylarla günümüze gün katmışlardır. Yapılan sosyal faliyet ve yarışmalarımız kıyasıya hırslı ve güzel geçmiştir. Piknigimize köyümüzün yaşça büyük olanların gelmesi bizlere yaptıpımız işin ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır.

Ayrıca bu günümüzde Nevşehir den komşu köylerimizin şenliklerini ziyaret ederek birlik ve beraberliğimizi göstermeye çalıştık. Köylülerimizin mutlu bir şekilde piknik alanından onlar için önceden organize ettiğimiz araçlarla ayrılmış olmaları bizi son derece memnun etmiştir. Bu organisazyonumuzda emegi geçen tüm arkadaşlara teşekkür eder ve daha güzel çalışmalara imza atmalarını diliyoruz." dedi.

Tepeköy Köyü Derneğine bu çalışmalarından dolayı www.fibhaber.com sitemiz olarak bizlerde teşekkür ediyor ve onları kutluyoruz.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.