banner461

Ülkücüler Pazar yerinde maske dağıttı

Nevşehir Ülkü Ocakları il genelinde toplum yararına faaliyetlerine devam ediyor.

banner15
Ülkücüler Pazar yerinde maske dağıttı
25 Ekim 2020 Pazar 18:03

banner517
banner134

Nevşehir Ülkü Ocakları il genelinde toplum yararına faaliyetlerine devam ediyor. Ocak mensubu gençler, kapalı pazaryeri girişinde vatandaşlara maske dağıtarak kolonya ikramında bulundu.

Bilindiği üzere Mart ayından bu yana mücadelesini verdiğimiz Korona Virüsü için ülke genelinde ciddi çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar kapsamında Nevşehir Ülkü Ocakları, aylardır bu anlamda birçok faaliyete imza attı ve atmaya da devam ediyor. Ülkücü gençler gün içerisinde kapalı pazaryeri girişlerine açtıkları stantlarda vatandaşlara maske dağıtım ve kolonya ikramında bulundu. Oldukça takdir toplayan bu faaliyet gün boyu devam etti. Faaliyette vatandaşlara 5 bini aşkın maske dağıtıldı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, “İlimizde ve ilçelerimizde toplum yararına ne varsa hamdolsun biz oradayız. Biliyorsunuz Korona virüsü ile mücadele konusunda teşkilatımız aylardır gecesini gündüzüne katarak çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Kapalı Pazar yerinden vatandaşlarımıza sosyal mesafe kurallarına uyması için uyarılarda bulunduk, Maske dağıtımı yapıp, kolonya ikram ettik. Sabah saatlerinde başladığımız faaliyette 5 bini aşkın maske dağıttık. Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.