banner461

Ürgüp'te 'Hayatın Anlamı Kitap' projesine muhteşem sezon finali

Ürgüp'te Hayatın Anlamı Kitap projesi 2020-2021 yılı Sezon Finali Yapıldı.

banner15
Ürgüp'te 'Hayatın Anlamı Kitap' projesine muhteşem sezon finali
08 Temmuz 2021 Perşembe 16:17

banner517
banner134

Ürgüp Kaymakamlığı tarafından yürütülen, proje koordinatörlüğünü hanımefendi Sayın Arzu GÜLERYÜZ MARAŞLI’ nın yapmış olduğu Hayatın Anlamı Kitap projesinin 2020 – 2021 yılı sezon finali Hanedan Cappadocıa suites’ de yapıldı.

Şehitlerimize saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programa, Kaymakamımız Sayın Mehmet MARAŞLI ve eşi, Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih AKTEKİN, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali KARASAR, Türofed Başkan Yrd. Yakup Dinler, Kaptid Başkanı Tevfik Ölmez, Ürgüplü Turizmciler ve Hayırseverler, Elma Yayınevi projeler sorumlusu Sayın Gülderen ÇOPUR, proje paydaşları katıldı. Programda en çok kitap okuyan öğrencilere, ilçemiz okullarına tematik Z - kütüphane yaptıran ;

Sayın Vejni BÜYÜK, Fatma – Veli HALICI’ ya,

Proje paydaşları;

Sayın Mehmet DİNLER, Sayın Oğuz KAHRAMAN, Sayın Murat ÇOBAN, Sayın Halis AYDOĞAN, Sayın Abdullah İNAL, Sayın Sibel Radiye GÜL, Alternatif Yapı ve Elma Yayınevi proje sorumlusu Sayın Gülderen ÇOPUR’ a Hayatın Anlamı Kitap projesine katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

               İlimiz  Derinkuyu İlçesi Çakıllı Köyünde Piyade Astsubay Çavuş Cihan ÇİFTÇİBAŞI' nın şehit olması sebebi ile daha önceden programlanan Bilkent  Youth Brasss konseri iptal edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.