banner461

Vali Aktaş'dan, Ürgüp Belediye Başkanı Aktürk’e Tebrik Ziyareti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk’e Tebrik Ziyareti Gerçekleştirdi..

banner15
Vali Aktaş'dan, Ürgüp Belediye Başkanı Aktürk’e Tebrik Ziyareti
26 Haziran 2019 Çarşamba 02:50

banner134

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ  31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Ürgüp Belediye Başkanı seçilen Ecz. Mehmet AKTÜRK’e tebrik ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ’a Ürgüp İlçe kaymakamı Mehmet MARAŞLI ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz DİNÇ eşlik etti. Ürgüp Belediye binası önünde Vali AKTAŞ’ı ve beraberindekileri karşılayan Belediye Başkanı AKTÜRK daha sonra belediye makamına birlikte geçtiler.

Nevşehir Valisi Aktaş, Ürgüp Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Aktürk’e yoğun çalışmalarından dolayı tebrik ziyaretinde bulunamadığını bugün bu ziyareti gerçekleştirdiğini, Ürgüp Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ürgüp ilçesine ve Ürgüp halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dilediğini, yapacağı tüm hizmetlerde ve çalışmalarda başarı temennisinde bulunduğunu belirtti.

Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a tebrik ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu ve teşekkür ettiğini, İnşallah bu kutsal ve onurlu Ürgüp Belediye Başkanlığı görevini kendisine layık gören Ürgüp halkına ve Ürgüp’e  en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak gerçekleştireceğini söyledi.

          Tebrik ziyaretinin ardından Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a ve beraberindekilerle birlikte Türkiye’de ilk kez Ürgüp Belediyesinin ev sahipliğinde 3-8 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ULUSLAR ARASI KAPADOKYA SICAK HAVA BALONU FESTİVALİ saha çalışma alanına davet ederek Festival hakkında bilgileri aktardı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.