banner461

Vali Aktaş’a Vergi Haftası Nedeniyle Ziyaret

Vali AKTAŞ, 28.Vergi Haftası kutlamaları kapsamında, İl Defterdarı Hatice İŞCEN ERCOŞMAN ve beraberinde, Defterdarlık birim müdürleri ve İlimiz oda başkanlarını kabul etti.

banner15
Vali Aktaş’a Vergi Haftası Nedeniyle Ziyaret
27 Şubat 2017 Pazartesi 17:10

banner517
banner134
Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, 28.Vergi Haftası kutlamaları kapsamında, İl Defterdarı Hatice İŞCEN ERCOŞMAN ve beraberinde, Defterdarlık birim müdürleri ve Nevşehir oda başkanlarını kabul etti.

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası Vergi Haftası olarak kutlanmaktadır.

İl Defterdarı Hatice İŞCEN ERCOŞMAN, Vali AKTAŞ’a Vergi Haftası etkinlikleri ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Vali AKTAŞ,  Devlete vergi vermenin önemli bir görev olduğunu belirterek, halkımıza yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri, kaliteli ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli olan maddi kaynağın oluşmasında vergi gelirlerinin büyük önem arzettiğini dile getiren Vali AKTAŞ, "ülkemizde olası bir maddi felaketlerde devlet olarak vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için elde edilen en büyük kaynak devletimize ödenen vergiler sayesinde olmaktadır.”dedi.

Vali AKTAŞ, İl Defterdarı Hatice İŞCEN ERCOŞMAN ve beraberinde, Defterdarlık birim müdürleri ve oda başkanlarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.