banner461

Vali Becel, Anneler Günü'nde Şehit Annelerini Unutmadı

Her fırsatta şehit aileleriyle bir araya gelen ve onlara özel bir ilgi gösteren Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Anneler Günü’nde de şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek, şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.

banner15
Vali Becel, Anneler Günü'nde Şehit Annelerini Unutmadı
09 Mayıs 2021 Pazar 20:53

banner517
banner134

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Hüsamettin Erol ve Nevşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener'in de eşlik ettiği ziyarette, Vali Sezer Becel,  anneler günü nedeniyle, 1987 yılında Hatay'a şehit düşen J. Er Mustafa Doğan'ın annesi Ümüş Doğan ve kardeşi Şaziye Eraslan'ı 2003 yılında İstanbul'da şehit düşen J. Onb. Mesut Avcı'nın ailesini ziyaret ederek annesi Yüksel Avcı'nın Anneler Gününü kutladı. 

Tüm anneler adına şehit annelerine çiçek hediye ederek anneler gününü kutlayan Vali Becel, “Tüm şehit anneleri artık bizim annemiz olmuştur” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit Er Mustafa Doğan'ın annesi Ümüş Doğan ve Şehit J. Onb. Mesut Avcı'nın annesi Yüksel Avcı' ise evlat yetiştirmenin önemine değinerek Vali Becel’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


#AnnelerGünü #KutluOlsun


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.