banner461

Vali Becel Bakanların toplantısında katıldı!

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Toplantısı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu veAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ’ın başkanlığında yapılan toplantıya Vali İnci Sezer Becel video konferans sistemi (VKS) üzerinden katıldı.

banner15
Vali Becel Bakanların toplantısında katıldı!
25 Kasım 2021 Perşembe 10:02

banner517
banner134

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık başkanlıklarında ülke genelinde eş zamanlı olarak “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Video Konferans Sistemi (VKS) yöntemiyle yapılan toplantıya Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran ile ilgili kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda, kadına yönelik şiddetle mücadelede yapılması gereken tüm çalışmalar detaylarıyla ele alınarak şiddetin her türlüsüyle kararlılıkla mücadele edileceği vurgulandı.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet  Savran toplantı sonrası değerlendirmesinde; "İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık'ın videokonferans yolu ile katılımıyla, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantımızı gerçekleştirdik. Kadına şiddete hep birlikte dur diyelim" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.