banner461

Vali Becel, Bayramda Şehit Ailelerini Unutmadı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Bayramı münasebetiyle 3 şehit ailesine ziyarette bulundu.

banner15
Vali Becel, Bayramda Şehit Ailelerini Unutmadı
03 Mayıs 2022 Salı 12:26

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Bayramı münasebetiyle 3 şehit ailesine ziyarette bulundu.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 1992 yılında Diyarbakır Ergani’de görevi başında şehit düşen Jandarma Er Musa Özdemir’in Merkeze bağlı Alacaşar Köyü’ndeki kabrini ziyaret ederek, dua etti. Vali Becel, daha sonra kahraman şehidimiz Özdemir’in ailesini ziyaret ederek, Ramazan bayramlarını tebrik etti.

Vali İnci Sezer Becel, 2001 yılında Adana’da görevi başında şehit düşen Topçu Onbaşı Er Musa Taşdemir’in Merkeze bağlı Alacaşar Köyü’ndeki kabrini ziyaret ederek, dua etti. 

Vali Becel daha sonra, 2021 yılında Pençe-Yıldırım harekat bölgesinde çıkan çatışmada şehit düşen P.Uzm.Çvş İdris Aksöz’ün Merkeze bağlı Alacaşar Köyü’ndeki kabrini ziyaret ederek, dua etti. Vali Becel, daha sonra kahraman şehidimiz Aksöz’ün ailesini ziyaret ederek, Ramazan bayramlarını tebrik etti.

Vali Becel son olarak, 2014 yılında Van’da görevi başında geçirdiği kaza sonucu Gazi olan Bekir Yılmaz ve ailesini ziyaret ederek, Ramazan bayramlarını tebrik etti.

Vali Becel'e ziyaretlerinde Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay B.Murat Yakın ve Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener de eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.