banner461

Vali Becel, gazetecilerle kahvaltıda buluştu

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebeti ile basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

banner15
Vali Becel, gazetecilerle kahvaltıda buluştu
10 Ocak 2022 Pazartesi 23:42

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebeti ile Nevşehir'de görev yapan basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanı B.Murat Yakın, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Cengiz Ekici, Nevşehir Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürü Yasin Temel ile Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı, Genel Koordinatör İbrahim Uysal ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Topuzluhan Tesislerinde düzenlenen programa Vali İnci Sezer Becel’in yanı sıra Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay
Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, Kapadokya Alan Başkan Yardımcısı Yunus Başar, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yasin Temel, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici,  FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı, Genel Koordinatör İbrahim Uysal Küresel Gazeteciler Konseyi İl Başkanı Muammer Başer, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının yöneticileri, temsilcileri ve muhabirleri katıldı.

Vali Becel, Topuzluhan restaruntta düzenlen programda, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Basın mensuplarına teşekkür eden Becel, “Nevşehir'imizin tarihi ve turizm değerlerini Kapadokamız yeraltı ve yerüstü zenginliklerini dünyaya tanıttığınız ve ilimizin zenginliklerine değer kattıklarınızdan dolayı kamuoyu çalışmalarında valiliğimize mesleklerinden dolayı kurum ve kuruluşlar adına teşekkürlerimi ifade ediyorum. Her konuda toplumu aydınlatma gibi önemli bir kamu görevini ifade ediyorsunuz. Hep birlikte kamu görevi ifade etmenin mutluluğunu bahtiyarlığını ifade etmek istiyorum, bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum. Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla ülkemiz ve dünya turizminde önemli yere sahip olan ilimizin bu potansiyelinin ortaya çıkarılmasında ve ilimizin ulusal ve uluslararası alanda etkin tanıtımında yapılan işlerin başarıya ulaşmasında ve ilimizin markalaşmasında siz çok kıymetli basın mensuplarımızın bir katkısı olduğunda bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

Vali İnci Sezer Becel programda 2021 yılının değerlendirmesini de yaparak Nevşehir’in tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtımına katkı yapan basın mensuplarına teşekkür ederek, “Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla ülkemiz ve dünya turizminde önemli yere sahip olan ilimizin bu potansiyelinin ortaya çıkarılmasında ve ilimizin ulusal ve uluslararası alanda etkin tanıtımında yapılan işlerin başarıya ulaşmasında ve ilimizin markalaşmasında siz çok kıymetli basın mensuplarımızın bir katkısı olduğunda bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi. 

Program sonrasında gazeteciler ile hatıra fotoğrafı çektiren Vali İnci Sezer Becel, daha sonra gazetecilerin toplu fotoğrafını çekti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.