banner461

Vali Becel, Nevşehir'de şehit aileleri ve gazilerini yalnız bırakmıyor

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir'deki gazileri ve şehit ailelerini yalnız bırakmıyor...

banner15
Vali Becel, Nevşehir'de şehit aileleri ve gazilerini yalnız bırakmıyor
13 Mart 2021 Cumartesi 17:01

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel,1962 yılında Erzurum'da vatani görevini ifa ederken göçük altında kalarak şehit düşen Mehmet Karakuş'un ailesine ziyarette bulundu.

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Hüsamettin Erol, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ile Nevşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener'in de eşlik ettiği ziyarette, Vali Sezer Becel, Şehit Mehmet Karakuş'un ailesinin, istek ve taleplerini dinledi ve şehit aileleriyle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirerek, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2019 yılında İstanbul'da operasyona giderken geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu gazi olan polis memuru Ümit Nadir Koç ve ailesini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette, Devletimizin Şehit ve Gazi ailelerinin daima yanlarında olduğunu ifade eden Vali Sezer Becel, Gazi Ümit Nadir Koç ve ailesini ile bir süre sohbet etti ve istek ve taleplerini dinledi.

Gazi ve şehit aileleri, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Vali Sezer Becel'e nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

Etiketler; #Vali Becel

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.