banner461

Vali Becel, Nevşehirli şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

banner15
Vali Becel, Nevşehirli şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti
28 Ekim 2020 Çarşamba 20:03

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2000 yılında İzmir Bergama da çıkan silahlı çatışmada şehit olan Tankçı Onbaşı Metin Tümay’ın Nevşehir Merkezde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Vali Becel şehit ailesi ile yakından ilgilenerek kendilerinin istek ve taleplerini de dinledi.

Gerçekleştirilen ziyarette, Devletimizin Şehit ailelerinin daima yanlarında olduğunu ifade eden Vali Sezer Becel, bu manada şehit ve gazi aileleriyle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirerek, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 1994 yılında Hakkari'de operasyon dönüşü meydana gelen patlama sonucunda Gazi olan Er İsmail Poyraz ve ailesini evlerinde ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

Nevşehirli şehit Tankçı Onbaşı Metin Tümay ve Gazi Er İsmail Poyraz'ın aileleri, Vali Sezer Becel’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyetleri ifade ederek, teşekkür ettiler.

Vali Sezer Becel'e ziyaretlerinde Nevşehir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Nevşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener ile Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi'de eşlik ettiler,


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.