banner461

Vali Ceylan Veda Ziyaretlerine Başladı

22.05.2013 tarihinde Nevşehir Valisi olarak göreve başlayan Sayın Mehmet CEYLAN, 01.06.2016 tarihinde çıkan Valiler Kararnamesi ile Tekirdağ İline atanması sebebiyle İl Genel Meclis Başkanı Sayın Süleyman ÖZGÜN’e ve İl Genel Meclis Üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

banner15
Vali Ceylan Veda Ziyaretlerine Başladı
03 Haziran 2016 Cuma 15:51

banner517
banner134
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan burada yaptığı veda konuşmasında; Bugüne kadar yapılan çalışmalarda Nevşehir İl Genel Meclisinin bütün üyelerinin gerek meclis içerisinde gerekse bürokrasi ile birlik ve beraberlik içerisinde Nevşehir’e hizmet ettiklerini bundan sonra da aynı beraberlik ve uyum içerisinde çalışmalarının devam edeceğinden emin olduğunu belirterek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleri olarak Sayın Vali Mehmet CEYLAN’ a veda ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini belirterek, İlimize yapılan hizmetlerde İl Genel Meclisi ile gayretli çalışmaları sebebiyle bütünlük içinde bulunması, bunun yanında Merkez ve İlçe İl Genel Meclis Üyelerimizin her alanda yanı başında olmasından dolayı hassaten teşekkür ettiler.

Yeni görev yerinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundular. Sayın Vali İl Genel Meclisi veda programını tamamladıktan sonra İl Özel İdaresi Şube Müdürleri ile vedalaşmak üzere Genel Sekreterlik Makamına geçmiştir.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.