banner461

Acıgöl de Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Acıgöl ilçesine bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla buluşarak genel değerlendirme toplantısı yaptı.

banner15
Acıgöl de Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı
08 Temmuz 2015 Çarşamba 23:11

banner517
banner134
Acıgöl Belediyesi Toplantı salonunda Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Başkanlığında düzenlenen toplantıya Topaç köyü muhtarı Yüksel Toprakçı,Karacaören Köyü Muhtarı İsmail Aslan,İnallı köyü muhtarı Nusret Sarıdoğan,Tepeköy muhtarı Kerim Kartalmış,Yuva Köyü muhtarı Hasan Kaynak,Kozluca Köyü muhtarı Ümit Türk,Karapınar Bahçelievler mahalle muhtarı Rafet Doğan,Ağıllı Köyü muhtarı Recep Yüce katıldı.

Toplantı sonrasında Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamada,Acıgöl İlçemize bağlı köylerin muhtarları ile 2015 yılı ilk altı aylık değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapmış bulunuyoruz dedi.

Başkan Ertaş, Toplantıda 2015 yılı birinci altı aylık dönemde yapılan çalışmalar ve hizmetlerin değerlendirilmesi ve bilgilendirilmesi yapıldı. Yine toplantıda köylerimizin güncel sorunları ve ikinci altı ayda yapılacak çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantı güzel bir ortamda ve verimli bir şekilde gerçekleştirildi dedi.

Toplantı muhtarların görüş, talep ve önerilerinin alınmasıyla son buldu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.