banner461

Bakanlıktan Derinkuyu Belediyesine Çöp Konteyneri Desteği

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Derinkuyu Belediyesi'ne ilçesindeki çöp konteyneri ihtiyacını karşılanması için 50 bin TL'lik şartlı nakdi yardım yapıldığı bildirildi.

banner15
Bakanlıktan Derinkuyu Belediyesine Çöp Konteyneri Desteği
07 Ağustos 2013 Çarşamba 15:20

banner517
banner134

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Derinkuyu Belediyesi'ne ilçesindeki  çöp  konteyneri ihtiyacını karşılanması için 50 bin TL'lik şartlı nakdi yardım yapıldığı bildirildi. 

Belediye Başkanı Ahmet Balcı yaptığı açıklamada, bugüne kadar ilçelerine 900 civarında çöp konteyneri aldıklarını  yeni çöp konteyneri içinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bir proje sunduklarını ve bunun sonunda bakanlıktan kendilerine 50 bin TL'lik  kaynak aktarıldığını belritti.

Derinkuyu Belediyesi gönderilen kaynakla 160 adet çöp konteyneri 100 adette küçük çöp kovası alımını gerçekleştireceklerini kaydeden Balcı, "Her mahallede yeterince çöp konteynırı var ancak bazı vatandaşlarımız bizden çöp konteyneri talep etmektedir. Halkımıza şehir temizliği konusunda üst seviyede olan hizmetimizi daha da bir üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. Amacımız temiz olan ilçemizin tertemiz olmasıdır" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.