banner461

Başkan Karaaslan Adana Toplantısını Değerlendirdi

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Adana’da düzenlenen ve ilimizden de bazı belediye başkanının katıldığı toplantıyı değerlendirdi.

banner15
 Başkan Karaaslan Adana Toplantısını Değerlendirdi
24 Aralık 2014 Çarşamba 16:48

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Adana’da düzenlenen ve ilimizden de bazı belediye başkanının katıldığı toplantıyı değerlendirdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanının ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantının son derece verimli bir toplantı olduğuna dikkat çeken Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, “Biliyorsunuz akıllı binalar üretiliyor ülkemizde. Enerjisini kendisi üreten ve atığını kendisi temizleyen binalar yapılıyor. Tüketimde oldukça tasarruf yapan binalar yapılıyor. Bu mantığı Şehircilik anlayışına taşıma konusu Adana’daki toplantıda ele alındı. Akıllı Kentler Birliği toplantısı idi. Yakın ve Uzak doğu ülkelerinden misafirlerde katıldı. Sayın Adana belediye başkanımız ev sahipliği yaptı toplantıya. Çok iyi bir organizasyon oldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın projeleri de ele alındı. Oldukça verimli bir toplantı oldu. Oradaki edindiğimiz kazanımları beldemize yansıtmaya gayret edeceğiz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.