banner461

Başkanımızdan Memnunuz

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay’da Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e destek veren başkanlar arasına katıldı.

banner15
Başkanımızdan Memnunuz
19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:09

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay’da Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e destek veren başkanlar arasına katıldı.

Başkan Ünver’in ilimizde esnaf ve sanatkar odalarına ve esnaf sanatkara bakış açısının tüm Ülke genelinde büyük takdir topladığını belirten Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Başkan Hasan Ünver’e teşekkür etti.

Ay, “Biz Başkanımızdan son derece memnunuz. İlimize kazandırdıklarından da, yaptığı işlerden de memnunuz. Bazı esnaf ve sanatkarlar odalarımızın oda hizmet binalarının temini konusunda destek olmaya devam ederse bu durum bizi daha da mutlu edecek. Şoförler ve Otomobilciler Odası, Karoserciler Odası gibi Avcılık Derneğimize de bir hizmet bina yaptırması esnaf ve sanatkarlarımıza ne denli önem verdiğinin bir göstergesi. Sayın Başkanımızdan esnaf ve sanatkarlarımıza gösterdiği bu yakın ilgiyi sürdürmesini istiyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bir vatandaş.. - 8 yıl önce
nevşehir esnaf ve sanatkarıda kemal ayın kendisi için yaptığı hizmetleri ve nevşehir esnaf ve sanatkarına yaptığı hizmetleri !!!!!!! asla ve asla unutmayacak ve unutturmsyacaktır...
Avatar
SİSİ - 8 yıl önce
yazının özeti ; başkanımızdan memnunuz , bize arsa verirse daha memnun oluruz.
sayın ay , başkan bize bişey vermiyor. hiç memnun değiliz. oy vermeyeceğiz siz tek başınıza dektekleyin.
Avatar
esnaf - 8 yıl önce
önemli olan oda başkanlarını memnun etmek değil,önemli olan esnafları,üyeleri memnun etmek.çarşı esnafı bitik.üniversite ve turizmden bihaber.bunun tedbiri önceden alınmalıydı.resmin ucuna değil tamamına bakılmalı.
Avatar
nevşehirli - 8 yıl önce
biz belediye başkanından memnunuz da, sizin üyeleriniz sizden memnun mu ???????????