banner461

Bekir Paslanmaz'dan NTSO Seçimleri Hakkında Açıklama

Nevşehir'in önemli ve saygın iş adamlarından BEPA Yönetim kurulu Başkanı Sayın Bekir Paslanmaz yaklaşan NTSO Başkanlık seçimlerine ilişkin FİB Haber Merkezine şu açıklamalarda bulundu.

banner15
Bekir Paslanmaz'dan NTSO Seçimleri Hakkında Açıklama
26 Ocak 2013 Cumartesi 18:31

banner134

 BASIN AÇIKLAMASI

Muhterem hemşerilerime selam ve saygılarımla;

            Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri Şubat veya Mart ayı içerisinde NTSO yönetim kurulunun belirleyeceği tarihte yapılacaktır.

            Şu anda 2 aday vardır. Biz işadamı arkadaşlarımızla tek liste çıkması, kırılmaların olmaması için 4-5 ay devamlı çaba gösterdik. Ama netice alamadık. Kapılar tamamen kapandı.

            NTSO Faaliyetlerinde Bürokratlar, Siyasetçiler, Yerel Yönetimler, Medya, Sivil toplum örgütleri, İş adamları velhasıl atanmışlar, seçilmişler ve serbest meslek erbapları birlik beraberlik içerisinde tek noktaya vururlarsa hizmet edileceğini düşünüyorum.

            Bu yüzden NTSO seçimlerinde 13 yıldır görev yaptığımız birbirimizi çok iyi tanıdığımız ve beraberce çok güzel işlere imza atacağımıza inandığımız Sayın Yakup ZAĞLANMIŞ, Musa ERTAŞ ve Sacit UZER ile devam etme kararı aldık. Bu seçimlerin kırıcı değil, parçalayıcı değil, dostluk, beraberlik ve demokrasi içerisinde geçmesini, seçimlerin Nevşehir’imize hayırlar getirmesini temenni ederim.

 

                                                                                              SAYGILARIMLA

                                                                                                BEKİR PASLANMAZ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.