banner461

Bozdağ'a Saldıran Kişi Serbest Bırakıldı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ saldıran Hüseyin Satı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

banner15
Bozdağ'a Saldıran Kişi Serbest Bırakıldı
18 Ağustos 2013 Pazar 15:54

banner517
banner134

 "Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a saldıran Hüseyin Satı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Hacıbektaş Polis Merkezinde önceki günden bu yana gözaltında bulunan Satı, sabah saatlerinde polis nezaretinde Hacıbektaş Adliyesi'ne getirildi. Cumhuriyet savcısına ifade veren Satı, ifadesinin ardından nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Satı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Yurt dışına çıkış yasağı konulan Satı'nın, haftada 6 gün imza vermek için polis merkezine gideceği belirtildi.

Hüseyin Satı, adliye çıkışında bir basın mensubunun "Yaptığınız hareketten dolayı pişman mısınız?" sorusunu, "Herhangi bir pişmanlığım yok" diyerek cevapladı. Satı, avukatıyla otomobile binerek adliye önünden ayrıldı.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, önceki gün Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde "Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"nin açılış törenindeki konuşmasının ardından protokoldeki yerine dönerken, Hüseyin Satı'nın fiili saldırısına maruz kalmıştı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nar'lı - 8 yıl önce
nevşehirin adınıda lekeliyorlar,,yüz yıllardır alevi ve sünni kardeşçe yaşar bu topraklarda, ülkemdeki gelmiş geçmiş tüm siyasi partilere inat eder gibi,,,,
Avatar
Adaletin Böylesine - 8 yıl önce
biride kemal kılıçdaroğluna yapsa ne olur aceba. adletin böylesine.adam diyorki pişman değilim. beyler artık herkese yumuruk atmak serbest. kim olursa olsun.