banner461

Derinkuyu Orhanlı yolunun asfalt atma töreni

Nevşehir'in Derinkuyu İlçe Merkezi ile Niğde Orhanlı Kasabasının bağlantı yolu olan ve yıllardır yapımı ve tamamlanması özlemle beklenen Derinkuyu - Orhanlı Yolu yapım çalışmalarında sona gelindi.

banner15
Derinkuyu Orhanlı yolunun asfalt atma töreni
06 Temmuz 2015 Pazartesi 18:22

banner517
banner134
Derinkuyu İlçe Merkezi ile Niğde Orhanlı Kasabasının bağlantı yolu olan ve yıllardır yapımı ve tamamlanması özlemle beklenen Derinkuyu Orhanlı Yolunun 24.02.2015 yılında başlanılan yapım çalışmalarında yavaş yavaş bitim noktasına gelinmiştir. 
 
      Son aşama olarak 06.07.2015 Pazartesi günü Nevşehir Valisi, Mehmet CEYLAN, Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN,Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail CİHAN, Derinkuyu Kaymakamı Selman KİBAROĞLU, ,Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet BALCI ve Derinkuyu İl Genel Meclis Üyesi Hanifi BOSTAN’ın katılımlarıyla, Derinkuyu Orhanlı yolunun asfalt atma töreni yapılmış aynı zamanda bu yolla beraber diğer yollarında asfalt sezonu açılmıştır. Nevşehir ile birlikte çevre illerinde kullanacağı bu yolun kazasız,belasız hayırlara vesile olan bir yol olmasını temenni ederiz. 
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.