banner461

Emniyet Müdürü Kalayoğlu'dan Salaş'a Veda Ziyareti

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a veda ziyaretinde bulundu.

banner15
Emniyet Müdürü Kalayoğlu'dan Salaş'a Veda Ziyareti
31 Ekim 2016 Pazartesi 17:16

banner517
banner134
Nevşehir'de yaklaşık 2 yıldır görev yapan ve son kararname ile EMNİYET Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Metin Kalayoğlu, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'a veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kalayoğlu, görev süresi boyunca uyum içerisinde çalışmalar yapıldığını ifade ederek Borsa Başkanı İbrahim Salaş ve Nevşehir Ticaret Borsası esnafına teşekkürlerini iletti.

NTB Başkanı İbrahim Salaş'da Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu'na "Nevşehir'imiz için yaptığınız her çalışmada kurum olarak destek vermeye çalıştık. Ancak sayın Müdürümüzün şahsi gayreti ve kurduğu ikili ilişkilerle tüm esnafımız tarafından sevilen takdir gören bir kişi olarak hafızalara geçmiştir. Bundan sonraki hayatında ailesi ile mutlu ve sağlıklı bir ömür diler. Nevşehir halkımız ve esnafımız için yaptığı tüm çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum yeni görevin de başarılar diliyorum" dedi.


Ziyaret sonrasında Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, günün anısına Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu'na Kapadokya yöresine özel çini bir tabak hediye etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.