banner461

Eski TBMM Binasına Benzetildi

Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında belediye binasında hummalı bir onarım çalışması son safhaya getirildi.

banner15
Eski TBMM Binasına Benzetildi
19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:12

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında belediye binasında hummalı bir onarım çalışması son safhaya getirildi.

Uzun yıllar tadilat görmeyen belediye hizmet binasının daha modern bir hale getirilmesinin amaçlandığı onarım çalışmalarının kısa bir süre içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Nar belediye başkanı Ali Erdoğmuş’un her anını yakından takip ettiği gözlenen çalışmanın tamamlanması ile Nevşehir eski Türkiye Büyük Millet Meclisini andıran bin belediye hizmet binasına kavuşacak.

Nar belediye başkanı Ali Erdoğmuş’un Cumhuriyetimizin ilan edildiği 1923’lü yıllarda başkent Ankara’da yer alan Türkiye Büyük Millet Meclisi binasına benzediğini belirttiği belediye hizmet binası ferah ve modern çalışma ortamı ile Nar kasabası halkına hizmet verecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ismail - 8 yıl önce
ali başkan çokgüzel binayı yaptırmış ama o paraya yenizi yapılır yazık dedem zamanında kalan bina daha moderen bir belediye binanız yapılır ben narlı olarak yazık diyorum başkan bey şurada secime 5 ay kalmış kendini bir o raya bir o raya koşuyor şimdiye kadar neredeydin başkan bey