banner461

Esnafın Kredi Borçlarına Önemli Kolaylık

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Kooperatife borcu bulunan esnafları yeniden yapılandırma imkanından yararlanmaya davet etti.

banner15
 Esnafın Kredi Borçlarına Önemli Kolaylık
27 Aralık 2014 Cumartesi 16:49

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Kooperatife borcu bulunan esnafları yeniden yapılandırma imkanından yararlanmaya davet etti.

Peşin ödemelerde 0 faiz uygulanacak olan yeniden yapılandırma imkanının kooperatife borcu bulunan esnafların menfaatine olacağına dikkat çeken Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, borçlarını taksitlendirmek isteyenlere de önemli avantajlar getirildiğine işaret etti.

Borçların 6 ay taksitlendirme halinde % 6, 12 aylık taksitlendirmelerde % 12, 18 Aylık taksitlendirmelerde ise % 18 faiz uygulanacak olan yeniden yapılandırmadan şu ana kadar Kooperatife borcu bulunan 63 esnaf ve sanatkardan 26’sının başvuruda bulunduğunu kaydeden Başkan Kemal Ay, 37 esnaf ve sanatkarın da bu yapılandırma sayesinde borçlarını rahatlıkla ödeyebileceklerine değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.