banner461

Gülşehir’de Otopark Çıkmazı

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde çözüm bekleyen ve yıllardır çözüme kavuşturulamayan sorunlardan biri de otopark sorunu.

banner15
 Gülşehir’de Otopark Çıkmazı
26 Aralık 2014 Cuma 16:44

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde çözüm bekleyen ve yıllardır çözüme kavuşturulamayan sorunlardan biri de otopark sorunu.

İlk bakışta tıpkı Nevşehir merkezi aratmayan, zamanın yöneticilerinin düşünemeyip dar yapılan yolların kenarlarına park edilen araçlar il merkezi kadar Gülşehir ilçesinin de en büyük sorunlarından bir tanesi durumunda.

Milliyetçi Hareket Partili belediye başkanı Vahdi Arısoy’un henüz el atmadığı ve çözüm üretemediği ilçedeki otopark sorununun bu gidişle daha uzun yıllar ilçenin sorunu olmaya devam edeceği gözleniyor.

Nüfusuna oranla Türkiye genelinde en çok araç bulunduran illerden biri olan Gülşehir görünen o ki, daha uzun yıllar zaten dar olan yollarının kenarlarındaki park halindeki araçlarla fotoğraflanmaya devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaç kere söyledik.. - 6 yıl önce
eski pazar yeri--eski terminal buralara otopark yapın. kızılırmak kenarına gelecğin otoğarı...doğalgazı bile alamayan ,,hes e gülşehiri satıp ilçeyi parfüm fabrikasına,,üvez-sivri üretmetme çiftliğine çevirdiniz gersi çim-çorba...zor dostum zor..koperatif yaptırıyon yolları yıllık planlayacan....osman kavuncu kim?
Avatar
Gulsehirli Gürbetci - 6 yıl önce
Öncelikle Fib habere saygilar selamlar kardesim ithal belediye baskanlariyla yönetilirse olacagi bu bir laf varya gelen gideni aradir diye oyle de olmadi al birini vur otekine öksüz Gülsehir saygilarimla .
Avatar
Gülşehir - 6 yıl önce
Allahtan ilçemizde böyle saygısız insanlar yok adam yazı yazmayı bilmiyor çıkmış yorum yapıyor insanda biraz adap olur bizler vatanımızda mutluyuz sizler gibi Avrupa Uşağı olmaktansa 2. Sınıf insan muamelesi görerek bir cık sen kimsin ki gülşehir Halkına öküz diyorsun simdi Anlıyorum Avrupa neden size semer kullandığını.
Avatar
Gulsehirli Gürbetci - 6 yıl önce
Bak Gulsehir sifreli sahis oncelikle gozune bir gozluk tak yazdiklarini sana iade ediyorum o semeri ben sana takarim ben öküz deyil öksüz dedim yani yetim demek .
Avatar
gül şehir - 6 yıl önce
1.ya kardeş adam öküz dememiş,öksüz demiş.
2.daha önceki yönetim zamanında belediye emniyet ve kaymakamlık karar aldı yeni park yerleri gösterildi ana yollara çarşı içine park yasağı geldi.
3.kaç ay sürdü 1-2 ay çarşı esnafı karşı geldi karara kendileri uymadılar kurallara.
4.eğitim şartttt
Avatar
gurtbetci - 6 yıl önce
Dört gözle bekliyosunuz her sene almancilar gelsede yolsak diye bizler olmasak ac kalirsiniz acccc.
Avatar
the pilot - 6 yıl önce
gurbetci nickli kisi sen neyin kafasını yaşıyorsunuz gelmenizden çok gelmemeniz daha faydalı cici kardesim hadi hadi 3 bilemedin 5 bin euroluk arabalarla kendini multi milyoner sanan lar toplulugu
Avatar
Gurbetci - 6 yıl önce
Gurbetçi sana yazıyorum önce aç karnınızı doyurun 2 ay önce yurd dışındaydım nasıl ezildiğinizi nasıl dışlandınızı nasıl 2 sınıf insan olduğunuzu ve o baskıyla Türkiye'ye geldiğinizde görgüsüzlüğünüz ap açık ortada memleketi terk ettiniz neden yurt dışına gidip 2 sınıf insan olma olma duygusu nasıl birşey babayitseniz 2el modeli geçmiş araçla değilde sıfır arabayla soruyorum hiç son model sıfır araçla gelen oldumu