banner461

Güzel bir Nevşehir akşamında, Dombralı güzel bir Uğur Işılak konseri

Ünlü Sanatçı Uğur Işilak, bu akşam Nevşehir'de Konser Verecek. Bu tarihi günde Tüm Nevşehir halkımızı Diriliş meydanına bekliyoruz.

banner15
Güzel bir Nevşehir akşamında, Dombralı güzel bir Uğur Işılak konseri
20 Ağustos 2016 Cumartesi 15:29

banner517
banner134
Nevşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Sanatçı Uğur Işılak, bu akşam halkla buluşacak.

Konuya ilişkin sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından açıklamada bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ; "Bugün 20.00 da yeniden tepkimizi koymaya ve hainlere ders vermeye varmısınız. Reisimizin imzalı resmi hediyemiz. Bugün şehitlerimize vefa halkımıza teşekkür soframıza Uğur Işılak bey,Milletvekillerimiz ve sayın Valimizle birlikte bekliyoruz "dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in girişimleri ile 28 Temmuz 2016 Perşembe günü Demokrasi Nöbetinde Diriliş Meydanı’nda şarkılarını seslendiren Uğur Işılak, Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile bu akşam ‘Bin Yıllık Yankılar’ adı altında düzenlenen konserle tekrar Nevşehirlilerle buluşacak.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Sanatçı Uğur Işılak’ın Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da katkı sağladığı ’Bin Yıllık Yankılar’ konserinin, 20 Ağustos Cumartesi günü saat 20.30’da Diriliş Meydanı’nda başlayacağını belirtti ve konsere tüm Diriliş Meydanı’ndaki konsere tüm vatandaşları davet etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.