banner461

Hasyak Nevşehir Ailesi İftar da Buluştu

Haysak Kömür Demir İnşaat Nak. San.ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Döndü Nevşehir Bölgesindeki Bayii ve Şubeleri onuruna düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldiler.

banner15
Hasyak Nevşehir Ailesi  İftar da Buluştu
01 Ağustos 2013 Perşembe 16:24

banner517
banner134

 Haysak Kömür Demir İnşaat Nak. San.ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Döndü Kapadokya Dedeman Otel havuz başında Nevşehir de ki bayii ve şubeleriyle iftar yemeğinde buluştu.

Çok sayıda davetlinin katıldığı iftar yemeği sonrası Haysak Kömür Demir İnşaat Nak. San.ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Döndü FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında Öncelikle Geleneksel İftar programlarımızın Nevşehir ayağında Tüm Hasyak bayi ve şubelerimizle bir araya gelip,On bir ayın sultanı Ramazan ayı münasebetiyle bu manevi duyguyu Nevşehir bölgesindeki Ticaret yaptığımız tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte ,samimiyet diyolog ticaret ilişkinin sağlanması birlik ve beraberlik adına Gerçekleştirmiş bulunuyoruz.Hasyak ailesi olarak İftar programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Hasyak tarafından  Kapadokya Dedeman Otel Havuz Başında gerçekleştirilen İftar yemeği sonrası Çaylar içildi Oldukça samimi dost havasında geçen sohbetlerin ardından İftar programı sona erdi.

www.hasyakkomur.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.