banner461

Havalimanı'nın ismi değişti ! Kapadokya Havalimanı Oldu

Nevşehir Kapadokya Tuzköy Havalimanı'nın ismi Bakanlar Kurulu kararıyla "Kapadokya Havalimanı" olarak değiştirildi.

banner15
Havalimanı'nın ismi değişti ! Kapadokya Havalimanı Oldu
15 Aralık 2014 Pazartesi 18:53

banner517
banner134
Başbakan Davutoğlu, Nevşehir Milletvekillerinin talepleri doğrultusunda Nevşehir’de bulunan Kapadokya Tuzköy Havalimanı ismini değiştireceğiz dedi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Nevşehir Valiliği ziyaretinin hemen ardından gazetecilere Nevşehir ziyareti ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Başbakan Davutoğlu, Nevşehir Milletvekillerinin talepleri doğrultusunda Nevşehir’de bulunan Kapadokya Tuzköy Havalimanı ismini değiştireceğiz. Önümüzde ki hafta içerisinde Bakanlar Kurulu toplantısında gündem maddelerimizden bir tanesi de bu olacak. Nevşehir’de bulunun havalimanının ismi bundan sonra ‘’Kapadokya Havalimanı’’ olacaktır şeklinde konuştu.

Başbakan Davutoğlu'nun Nevşehir de Valilik ziyaretlertinde yapmış olduğu Bu açıklamaların ardından bu gün 
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yapmış olduğu açıklamasında Nevşehir’de bulunan Kapadokya Tuzköy Havalimanı isminin Kapadokya Havalimanı olarak değiştirildiğini duyurdu.Artık Resmen Kapadokya Havalimanı oldu. Hayırlı uğurlu olsun...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kim - 6 yıl önce
allah allah ahmet erdal feralan yaşıyormuymuş çok şükür resimde gördük belediyeden dişarı çıkmış
Avatar
mesaj - 6 yıl önce
resim çok açık ebubekir beyin başbakanla çok yakın olduğu belli oluyor zaten davet sahibi ebebekir beymiş
Avatar
fenasi - 6 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun. hava limanını yapılmasında emeği geçen şimdiki vekillerimize şükranlarımızı sunuyoruz. bilhassa ergenekonla mücadele grup başkanı erdal bey e de aşırı yoğun çalışmaları (!?!) ile nevşehir e çağ atlattığı için de ayrıca şükranlarımızı sunarız.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 6 yıl önce
helal be, üniversiteden sonra havalimanı mı havaalanımı onunda adı değişti. helal size, sayenizde yap-boz hasan başkan gerçekten başkan diyoruz. yaşasın 3 vekilimiz ölünce hesap var!!!