banner461

İçme Suyu Çalışmaları Karaseki Mahallesi Altınevler Kooperatifinde Devam Ediyor

Avanos Belediyesi tarafından, SUKAP “Belediyelerin Su ve Kanalizasyon Altyapı Projesi” kapsamında, dünya standartlarında ve kalitesinde polietilen borularla içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları, Karaseki Mahallesi Altınevler Yapı Kooperatifinde hızla devam ediyor.

banner15
İçme Suyu Çalışmaları Karaseki Mahallesi Altınevler Kooperatifinde Devam Ediyor
20 Ağustos 2013 Salı 16:51

banner517
banner134
Avanos Belediyesi   tarafından,  SUKAP  “Belediyelerin Su ve Kanalizasyon Altyapı Projesi” kapsamında, dünya standartlarında ve kalitesinde polietilen borularla içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları, Karaseki Mahallesi Altınevler Yapı Kooperatifinde hızla devam ediyor.

 
İlçemiz Karaseki Mahallesi 770 - 771 - 772 ve bu sokaklara bağlantısı bulunan diğer sokaklarda içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları hızla devam ediyor. Sokak boyunca açılan kanallara polietilen su boruları döşeniyor.

Polietilen su boruları açılan kanal içerisine yerleştiriliyor ve ara sokaklarla olan bağlantı noktalarının borularının döşenmesine müteakip füzyon kaynağı ile hatlar birleştiriliyor. Daha sonra servis hattı boruları çekilen cadde ve sokaklara, abone bağlantı ekipleri girerek servis hattından abone bağlantılarına kadar olan kısımdaki hattın boruları döşeniyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.