banner461

Kemikkıran’dan Hayırseverlere Teşekkür

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Dernek Başkanı Erol Mutlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında derneğin ramazan ayı içerisinde yaptığı yardımlara destek olan hayırseverlere teşekkür etti.

banner15
Kemikkıran’dan Hayırseverlere Teşekkür
14 Ağustos 2013 Çarşamba 13:28

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Dernek Başkanı Erol Mutlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında derneğin ramazan ayı içerisinde yaptığı yardımlara destek olan hayırseverlere teşekkür etti.

Geçtiğimiz ramazan ayı süresince bin 350 Aileye gıda, giyim eşyası yardımında bulunduklarını belirten Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, “Mübarek Ramazan ayı içerisinde geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilimizde bulunan fakir ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarda bulunduk. Gıda ve giyim eşyalarından oluşan yardımlarımızdan bu yıl ramazan ayında bin 350 aile yararlandı. Bu yardımların toparlanmasında, dağıtılmasında bizlere desteklerini hiç esirgemeyen Nevşehirli hayırsever iş adamlarımıza, esnaflarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah’ın izniyle önümüzdeki yıllarda bu yardımlarımızı daha da artırarak devam etmeyi planlıyoruz. 11 Ayın sultanı Ramazanı Şerifte ilimizdeki yardıma muhtaç ailelerimizi yalnız bırakmayan tüm iş adamlarımıza ve esnaflarımıza Allah bol bereketli günler ihsan eylesin” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.