banner461

MEDAŞ Eleştirilere Bakın Nasıl Cevap Verdi

MEDAŞ Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.nin Genel Müdürü Muhittin Murat,özellikle son dönemlerde yaşanan elektrik kesintilerinin kendilerinden kaynaklanmadığını ifade etti.

banner15
MEDAŞ Eleştirilere Bakın Nasıl Cevap Verdi
03 Ağustos 2013 Cumartesi 19:01

banner517
banner134

Genel merkezinin bulunduğu Konya ile birlikte Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren MEDAŞ'ın genel müdürü Muhittin Murat,Son günlerde elektrik kesintileri nedeniyle haksız eleştirilerin hedefi olduklarını ifade ederek kesintilerin ulusal enterkonnekte sisteminden (Türkiye Elektrik Sistemi) kaynaklandığını açıkladı. Murat, "Kesintiden dolayı MEDAŞ'ın haksız yere suçlandığını gördük. Kesintilerin kaynağı biz değiliz. Kesintilerin kaynağı, ulusal enterkonnekte sistemimizdeki arızadan ileri gelmekte. Son bir ay içerisinde bu üç defa tekrar edildi ama bizim hiçbir şekilde müdahalemiz söz konusu değil. Tabii ki, bu arada bizim faaliyetlerimiz içerisinde eksiklerimiz, aksaklıklar olamaz mı?, olur. Ama bunlarında telafisini mümkün olduğu kadar yapmaya çalışıyor ve bölgemizde tabiri caizse teknolojiyi sahaya indirerek yeni projelerimizi, akıllı sistemlerimizi yatırımlarımızla birleştirerek hizmetlerimizi kaliteli bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu manada MEDAŞ olarak özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız müşteri memnuniyetini tesis etmek, vatandaşın şikayetini minimize edebilmektir. Bunu yapabilirsek ne mutlu bize" dedi.


Hakarete varan eleştiriler nedeniyle sitemini de ileten Murat, "Bizden kaynaklanmayan bir nedenle öyle bir suçlamışız ki, hakarete varacak şekilde suçlanmalarla karşı karşıya kalmışız. Bunu hak etmiyoruz gibi geliyor bana. Bizim amacımız hizmet etmek. Planlı kesintileri zaten abonelerimize ilanla duyuruyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ferhat - 8 yıl önce
ya arkadaş ne enterkonnektesi haftada üç beş kez kesin elektriğim kesiliyo ama bi diğer mahallede elektrik var kimi kandırıyon