banner461

MHP'den FİB Haber'e Ziyaret

Nevşehir MHP İl Başkan Yardımcısı Bayram Ergin ve MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi Nevşehir'in Sesi ve sitesi FİB Haber.Com internet gazetemizi ziyaret ettiler.

banner15
MHP'den FİB Haber'e Ziyaret
04 Mart 2015 Çarşamba 12:23

banner134

Nevşehir MHP İl Başkan Yardımcısı Bayram Ergin ve  MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezini yeni yerinde ziyaret ettiler.

Samimi ortamda gerçekleşen buluşmada Ergin ve Çiftçi gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Yayın hayatında başarılı çalışmalarının devamını dileyen Nevşehir MHP İl Başkan Yardımcısı Bayram Ergin Nevşehir ve bölgenin güçlü sesi olarak www.fibhaber.com u sürekli olarak takip ediyoruz dedi.
Nevşehir MHP İl Başkan Yardımcısı Bayram Ergin, 7 Haziran Genel seçimleri için seçim startı verdiklerini aday adaylık süreci sonrası Genel merkezimizin belirleyeceği adaylarımızla çalışmalara başlayacağız dedi.

FİB Haber Gazetesi’nin yeni yerinin ve yeni yayın hayatının başarılı olmasını dileyen MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi de, FİB Haber'in ilimiz ve bölgemiz adına önemli bir marka değeri taşıdığını ifade ederek, www.fibhaber.com un yeni başarılara imza atmasını temenni etti. 

 Nevşehir MHP İl Başkan Yardımcısı Bayram Ergin ve  MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi ziyarette yaptıkları açıklamada, Teşkilatımız olarak Bayrağımızı ve davamızı sonuna kadar taşımaya, üzerimize düşen görev ne gerekiyorsa yapmaya da hazırız.

Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde yaptığımız sohbetlerle halkımızın da takdirini alıyor, bize iletilen gerekli eksikleri de tek tek not alıyoruz. Yeri geldiğinde bunların yapılması ve aksaklıkların giderilmesi noktasında teşkilat olarak elimizden gelen ne varsa yapmaya da hazırız” dedi.

FİB Haber Merkezi olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren FİB Haber Genel Kooordünatörleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal da seçimlerde başarılar dilerken Genel seçimlerin ülkemiz milletimiz ve şehrimiz için hayırlar getirmesi dileğinde bulundular.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
türkmen beyi - 8 yıl önce
haydar başkanım nevşehirin türkmen beyi yolun acık olsun