banner461

Milletvekili Aday Adayı Ersan Erkut Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Ersan Erkut, Temayül sonrası FİB Haber Merkezimize yaptığı yazılı açıklamada Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi...

banner15
Milletvekili Aday Adayı Ersan Erkut Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi
04 Mart 2015 Çarşamba 00:48

banner134
 AK PARTİ NİN, YENİ TÜRKİYE İÇİN, ÜZERİNDE ÖNEMLE DURDUĞU HEDEF, 400 MİLLETVEKİLİ, ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ VE BAŞKANLIK SİSTEMİDİR. TÜRKİYE NİN PRANGALARINDAN TAMAMEN KURTULMASI, SİYASİ İSTİKRARSIZLIK VE GEÇMİŞ KOOLİSYON HÜKÜMETLERİ ÖZLEMİ İÇERİSİNDE YANIP TUTUŞANLARIN, İÇ VE DIŞ ŞER GÜÇLERİN OYUNLARININ BOZULMASI İÇİN YANİ, YENİ VE ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN ATILMASI GEREKEN, EN BÜYÜK ADIM OLACAKTIR. BU DURUM ÜLKEMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN HAYATİ DURUM ARZ ETMEKTEDİR.

İLİMİZ ÖLÇEĞİNDE İSE, BİRLİK VE BARABERLİĞİN ÇOK GÜÇLÜ OLMASI GEREKİR, BUNU DA BEN BİLİRİM MANTIĞI VEYA SEN BEN DEĞİL, VİCDAN VE DEĞER YARGISI HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTULARAK, SAHADA, GÖNÜLLERDE, SAMİMİYETİMİZLE, KARDEŞLİK HUKUKU ÇERÇEVESİNDE,  ORTAK AKLI ARAYARAK, MİLLETİMİZLE KUCAKLAŞARAK, GÜÇLÜ İSTİŞARELERLE VE BERABERİNDE EKONOMİNİN ENSTRÜMANLARINI HAREKETE GEÇİRMEK SURETİYLE, NEVŞEHİR İÇİN HERKESİMLE BİRLİKTE TAŞIN ALTINA KOYARAK, PROJELER ORTAYA ÇIKARARARAK, GÖNÜL ALARAK YAPMAK DURUMUNDAYIZ.

BU BAĞLAMDA, BU DAVAYA BÜYÜK EMEKLER VERMİŞ, AK PARTİ ÇATISI ALTINDA, NEVŞEHİR ADINA BİR ÇOK BÜYÜK PROJENİN İÇERİSİNDE OLMUŞ, BU DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN MİMARI, BU KUTLU DAVANIN VE  HAREKETİN LİDERİ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN LA SİYASET YAPMANIN AYRICALIĞINI YAŞAMIŞ, ŞİMDİKİ AK PARTİ GENEL BAŞKANIMIZ BAŞBAKINIMIZ SAYIN AHMET DAVUTOĞLU İLE BERABER 2023 HEDEFİ İLE, NEVŞEHİR İN BİR EVLADI OLARAK TECRÜBEMLE, NEVŞEHİR İME , AK PARTİMLE HİZMET ETMEK DÜŞÜNCESİ İLE BU YOLA, ALLAH A SIĞINARAK ÇIKTIM.

ALLAH NASİP EDERSE, BİRLİK VE BARABERLİK RESMİMİZİ VATANDAŞLARIMIZLA GÖNÜL GÖNÜLE SAHADA OLARAK VERECEĞİZ. SÜRECİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM.

SELAM VE SAYGILARIMLA ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Efsane - 8 yıl önce
İşte tecrübeli başarılı ödüllü bir il başkanı herşeyinle hakediyorsun Ersan bey çalışkansın dürüstsün,samimisin Allah yolunu açık etsin.
Avatar
AK PARTİLİ - 8 yıl önce
yolun acik olsun adamgibi adam sana nevşehirin ihdiyaci var alla nasip eder inşallah
Avatar
İNŞALLAH - 8 yıl önce
inşallah olur memlekete davasına inanmış insanlara nevşehirin gercekden ihtiyacı var ersan beyi bilenbilir dualarla
Avatar
İNŞALLAH - 8 yıl önce
inşallah olur memlekete davasına inanmış insanlara nevşehirin gercekden ihtiyacı var ersan beyi bilenbilir dualarla
Avatar
sadık 56 - 8 yıl önce
yolun açık cenabı allah yarve yardımcın olsun selamlar
Avatar
sümer - 8 yıl önce
adam gibi adam hakiki dava adamı allah yardımcım olsun inşallah vekil olursun