banner461

Nevşehir de Çalıştığı bankanın müşterilerini dolandırdı

Nevşehir de ki bir özel bankada memur olarak çalıştığı belirtilen A.Ö isimli bir şahıs Bankada ki müşterilerin hesaplarından kredi çekmek ve açık hesaplarından para çekmek süretiyle iddilara göre bir çok kişiyi dolandırmak süretiyle yaklaşık 1 trilyonluk vurgun yaparak ortalıktan kaybolduğu belirtildi.

banner15
Nevşehir de Çalıştığı bankanın müşterilerini dolandırdı
29 Ocak 2013 Salı 18:20

banner134

 Yaklaşık bir ay öncesinde Nevşehir de ki bir özel Bankada memurluk yaptığı belirtilen A.Ö isimli şahsın şuan için henüz net bir tutarın belli olmadığı fakat iddialara göre 1 trilyon civarında bir parayla eşi ve çocuklarını bırakıp ortalıktan kaybolduğu belirtildi...

Şuan Emniyet Müdürlüğü ve Müfettişlerce konu inceleniyor.

 

Hesaplarından para alındığı iddia edilen çok sayıda banka müşterisi büyük mağduriyet yaşadığı belirtiliyor. Bu konuda bankadan mağduriyetleri konusunda garanti siteyen vatandaşlar aksi takdirde durumu kamuoyuyla paylaşacaklarını ve basına konuyu taşıyacaklarını belirttiler.

 

Bu arada FİB haber merkezi olarak edindiğimiz bilgilere göre Nevşehir de ki özel bir bankada memur olarak çalışırken banka müşterilerinin hsabından kredi çekmek ve açık hesabından para çekmek türü yaptığı dolandıcılık sonrası eşi ve çocuklarını bırakarak ortadan kaybolan Ahmet Ö isimli şahsın arama çalışmalarını sürdüğü belirtildi. İddialara göre Bankada memur olarak dolandırıcılık yapan Ahmet Ö. İsimli şahsın bu olayı yıllar öncesinden beri sürdüdüğü belirtiliyor.Banka müfettişlerinin 2005 yılı hesaplarını inceledikleri belirtiliyor.

 

Olayın gelişmelerini bizzat dolandırılan bir Banka müşterisiyle yaptığımız röportajla detaylı bir şekilde çok yakında sizlerle FİB Haber.Com da paylaşacağız...Bizi izlemeye devam edin.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kadın - 10 yıl önce
mutlaka başka bir kadın parmağı vardır. hashas konu