banner461

Nevşehir'de okullarda çalışacak işçilerin görev yerleri açıklandı ! İşte O liste

Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde çeşitli eleştirilere neden olan, mülakat sınavının ertelenmesi ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya’nın gündeme taşıdığı TYÇP dahilindeki görevlendirmelerin listesi açıklandı.

banner15
Nevşehir'de okullarda çalışacak işçilerin görev yerleri açıklandı ! İşte O liste
25 Ekim 2016 Salı 12:07

banner517
banner134
Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde çeşitli eleştirilere neden olan, mülakat sınavının ertelenmesi ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya’nın gündeme taşıdığı TYÇP dahilindeki görevlendirmelerin listesi açıklandı.

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü arasında yapılan protokol gereği Toplum Yararına Programı kapsamında okullarda çalışacak olan işçilerin görev yerleri belirlendi.  

 
Adı Soyadı İlçe Kurum
Altın Gökçe Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu
Arzu Yurdusev Merkez Halk Eğitim Merkezi
Assiye Ertürk Merkez 19 Mayıs İlkokulu
Atalay Karaca Merkez Cumhuriyet İlkokulu
Adil Çalışkan Merkez Göreme İlkokulu
Aysel Fidan Merkez Kız İmam Hatip Lisesi
Ayşe Başar Kavak Yeni Çeşme İlkokulu
Fatma Çamlı Merkez Göre İlkokulu
Ayşe Pileli Merkez Bilim Sanat Merkezi
Ayşe Yılmaz Güvercinlik Güvercinlik İlkokulu
Ayşegül Kaygısız Merkez Mehmet Avlanmaz İmam Hatip Ortaokuolu
Ayşegül Palamut Merkez Nene Hatun Mesleki Ve Teknik And Lisesi
Bahar Gündüz Merkez Alacaşar İmam Hatip Ortaokulu
Bahri Bileyen Merkez 75.Yıl Ortaokulu
Bayram Kaya Merkez Çardak İlkokulu
Cahide Özer Merkez Mehmet Gülen İlkokulu
Cansu Çiftci Merkez Fen Lisesi
Çağlar Dağıstan Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu
Davut Ölmez Merkez Damat İbrahimpaşa Ortaokulu
Derya Alan Merkez 75.Yıl İlkokulu
Derya Polat Merkez 23 Nisan Anaokulu
Derya Sarıca Merkez Cumhuriyet Ortaokulu
Elfidan Özer Merkez Gazi Osmanpaşa Ortaokulu
Elif Özcan Merkez Ersular İlkokulu
Emrah Bayazit Merkez Kaymaklı Atatürk Ortaokulu
Emine Karlı Merkez 75.Yıl İlkokulu
Erdoğan Doğan Göre Göre Ortaokulu
Esin Yüce Merkez Fen Lisesi
Esma Gök Sulusaray Sulusaray İlkokulu
Esra Çavdar Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu
Esra Eroğlu Kavak Mihriban Emin Günel Ortaokulu
Ebru Solakoğlu Merkez 50.Yıl Anaokulu
Fatma Arslan Merkez Gökkuşağı Anaokulu
Fatma Kepenek Merkez Yunus Emre İlkokulu
Fatma Özdemir Merkez 2000 Evler Lisesi
Güldeste Güneş Merkez 75.Yıl Ortaokulu
Gülşah Akçalılı Merkez Toki Kız Meslek Lisesi
Gülşah Yetişkol Merkez Yunus Emre İho
Gülüzar Tekdağ Merkez İmam Hatip  Lisesi
Hacer Taşdelen Merkez Göreme Ortaokulu
Hanım Kabataş Merkez 30 Ağustos İlkokulu
Hasibe Gökçe Kavak Endüstri Meslek Lisesi
Hatice Albayrak Merkez Mehmet Avlanmaz İmam Hatip Ortaokuolu
Hatice Özen Merkez Atatürk İlkokulu
Hatice Topcuoğlu Merkez Cevher Dudayev Anaokulu
Hayriye Civelek Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu
Hülya Akkol Merkez Lale  Anaokulu
Hülya Gürbüz Merkez Gazi Osmanpaşa Ortaokulu
Kadın Kutay Kaymaklı Kaymaklı İlkokulu
Kemal Aydoğdu Merkez İcik İlkokulu
Makbule Akbaş Merkez Damat İbrahimpaşa Ortaokulu
Mehmet Koçhan Merkez Yunus Emre İho
Melek Taşçeker Merkez Endüstri Meslek Lisesi
Melek Tuncel Merkez Cemil Meriç
Meral Tiftik Kaymaklı Kaymaklı İlkokulu
Meryem Akses Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu
Meryem Ekici Merkez Yunus Emre İho
Mesude Açıkgöz Sulusaray Sulusaray İlkokulu
Mihrican Tok Merkez 19 Mayıs İlkokulu
Mukaddes Ağar Merkez Mesleki Eğitim Merkezi
Murat Ercan Merkez İstiklal Ortaokulu
Münevver Çelebi Merkez Kapadokya Mesleki Ve Teknik And.Lisesi
Nazan Cingil Merkez Endüstri Meslek Lisesi
Nazan Sönmez Merkez Atatürk İlkokulu
Nazire Yılmaz Merkez 75.Yıl İlkokulu
Nurhan Budak Merkez Rasim Uzer İş Ok.
Osman Altunok Merkez Cumhuriyet İlkokulu
Özlem Kuşcu Merkez Rauf Nail Akman İlkokulu
Rahime Meral Merkez İncekaralar İlkokulu
Sali Bedenli Merkez Çardak İmam Hatip Ortaokulu
Seher Koçak Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu
Sema Erğen Merkez Bilim Sanat Merkezi
Serdar Tutan Merkez Kaymaklı Lisesi
Sevim Kadaş Merkez Fen Lisesi
Seyhan Ayan Kavak İbni Sina Mesleki Ve Teknik And.Lisesi
Seyhan Genç Merkez Kız İmam Hatip Lisesi
Sıddıka Yorulmaz Merkez Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu
Songül Keşlik Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu
Yağmur Malkoç Merkez Rauf Nail Akman İlkokulu
Yasemin Alırsatar Merkez Güzel Sanatlar Lisesi
Yaşasın Poyraz Merkez Alacaşar İlkokulu
Yeter Koçyiğit Özyayla Özyayla Ortaokulu
Zübeyde Çağlayan Sulusaray Sulusaray İmam Hatip Ortaokulu
Fahri Çevirme Merkez 2000 Evler Lisesi
Zehra Solak Merkez Mehmet Gülen İlkokulu

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.