banner461

Nevşehir de Okullarla Beraber Belediyede Tatilde mi?

Günler öncesinden meteoroloji uyardı ancak,Nevşehir belediye önlem almakta yine gecikti. Kent genelindeki Kar Temizleme ve Tuzlama çalışmalarında Nevşehir Belediyesi sınıfta kaldı.Nevşehir de vatandaşın Belediyeye tepkisi büyüyor...

banner15
08 Ocak 2013 Salı 17:40

banner134

 İki gündür yağan aşırı kar yağışı ile ulaşımda durma noktasına gelen Nevşehir mekezde Belediye ekiplerinin çalışalarını yetersiz gören ve ara yollar bir tarafa merkez ana yollarda dahi hiçbir Belediye ekip çalışalarını göremediklerini belirten vatandaşlarımız Nevşehir Belediyesi anlaşılan dersine hiç çalışmamış Okulların tatil edilmesiyle birlikte anlaşılan o ki Belediye de tatile çoktan girmiş diyerek manidar eleştirilerde bulundular.

 

Nevşehir de Biraz yağmur yağsa göle dönen Nevşehir merkezi Kar yağdığındada açıkcası çok büyük sıkıntıların yaşanması vatandaşın büyük tepkisine sebep oluyor.

Günler öncesinden meteoroloji uyardı ancak,Nevşehir belediye önlem almakta yine gecikti. Kent genelindeki Kar Temizleme ve Tuzlama çalışmalarında Nevşehir Belediyesi sınıfta kaldı.

 

FİB Haber merkezi olarak Şehir merkezinde bir incelemede bulunduk.Vatandaşların  tepkilerinin doğru olduğunu bizzat şahit olduk.Yarım saat ana caddede bekledik hiçbir Belediye ekiplerine rast gelmedik… Nevşehir Belediyesini Biran önce vatandaşlarımızı daha zor durumda bırakmamak için acil ciddi çalışmaya davet ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kar - 10 yıl önce
her sene olan şey,ilk defa mı temizlemediler sanki...
Avatar
ramazan - 10 yıl önce
bu belediye ak belediye akabayı kalkındırma belediyesi olduğu için... ama bizim millet gider gene hasan paşaya oy atar...
Avatar
Murtaza - 10 yıl önce
hangi ekipmanlarla temizlik yapacaklar ki. gariban temizlik işçilerinin ellerindeki dört tane süpürge ile kar temizlendiği hangi memlekette görülmüş..
Avatar
la_l - 10 yıl önce
ne zaman çalıştılarki şimdi çalışsınlar ..uyuyan bir belediye halinden memnun nevşehir halkı...