banner461

Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e FİB Haber Merkezinden Ziyaret

Bir süre önce Başbakanlık Koruma Daire Başkanı iken İlimiz Nevşehir Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’i FİB Haber Gazetemiz Kurucusu ve Sahibi İbrahim Uysal ve Genel Koordinatör Fikret Çapacı makamlarında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e FİB Haber Merkezinden Ziyaret
16 Ocak 2013 Çarşamba 17:43

banner134

 Hayırlı olsun ve İyi niyet temennilerinin konuşulduğu ziyarette kapsamında Nevşehir’in En çok okunan Medya organı ve Nevşehir İnternet Gazetesi FİB Haber gazetemiz Kurucusu ve Sahibi Uysal ve Çapacı; “İlimiz Nevşehir’de göreve başlayan Emniyet Müdürümüze Nevşehir halkı adına hoş geldiniz, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da İlimizin asayiş hizmetleri ve güvenliği konusunda başarılı çalışmalarınız olacağını güvenimiz tamdır. İlimiz Nevşehir’de başladığınız yeni görevinizde Başarılar dileriz” dedi.

 

Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel; “Görevimize başladığımız günden bu zaman kadar birçok vatandaş ve kurumlarımız gerek çiçek göndererek, gerek telefonla arayarak, gerekse de bizzat bizleri ziyaret ederek iyi niyet temennilerinde bulundular. Ziyaretler ve iyi niyet temennileri için İnternet gazeteniz FİB Haber aracılığıyla tüm Nevşehir halkına teşekkür ederim. Bizden önceki görev yapan tüm arkadaşlarımız gibi bizde Nevşehir’in asayiş ve güvenilir ortamının bozulmaması için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Nevşehir İl Emniyet Müdürü Yüksel, Nevşehir halkının 7 gün 24 saat hizmetindeyiz. Tüm halkımıza her zaman kapımız açık. Amacımız ve tüm çalışmalarımız Hizmet kalitemizi Nevşehir halkının layık olduğu daha yukarı seviyelere getirmektir dedi.

 

Nevşehir ağırlıklı gündeme İlişkin oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette FİB Haber Ekibimiz Sayın Emniyet Müdürümüz Mehmet Yüksel’e yeni görevinde başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.