banner461

Nevşehir Spor Mısır’da ki Müslüman kardeşlerini unutmadı.

Nevşehir Spor Mısır’da zalimce katledilen Müslüman kardeşlerini unutmadı.

banner15
Nevşehir Spor Mısır’da ki Müslüman kardeşlerini unutmadı.
20 Ağustos 2013 Salı 13:42

banner517
banner134
Mısır'da güvenlik kuvvetlerinin, darbe karşıtlarına yönelik gerçekleştirdiği katliama tepkilere Nevşehirspor’da katıldı…

Nevşehir Spor GK Yönetimi Rabia işareti ile gönderdiği mesajında Mısır da ki Müslüman kardeşlerimizin acıları acımızdır diyerek onları unutmadıklarını ve her zaman dualarımızla kalbimizle onlarlayız dediler.

Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin yaptığı açıklamada; ‘’Bu zulme sessiz kalamazdık ve Müslüman kardeşlerimize elimizden gelen yardımı yapacağız kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağız’’ dedi.

Nevşehirspor GK Ad Başkanı Sedat Cantekin de Mısır'da çok üzücü olayların yaşandığını belirterek, darbeyi ve katliamı şiddetle kınadıklarını ifade ettiler.

Davetliler "Onurlu mücadelesiyle darbeye karşı duran Mısır halkını selamlıyoruz. Bu özel günümüzde, onlara dua ediyoruz. İnşallah en kısa zamanda zafere ulaşacaklardır" diye konuştular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir çok şanlı - 8 yıl önce
nevşehir tek futbol takımının yöneticilerinin bu kadar hassas olmasından dolayı son derce şanslı. sosyal sorumluluk sahibi ve fedakar... başarılar diliyoruz.