banner461

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök Zahire Pazarında

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök ve beraberindeki ekip seçim çalışmalarına Zahire Pazarında devam etti.

banner15
Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök Zahire Pazarında
30 Ocak 2013 Çarşamba 15:01

banner134

 Zahire pazarındaki esnafları tek tek ziyaret ederek Oda yönetiminde şu ana kadar neler yapıldığını ve bundan sonra yapılması düşünülen çalışmaları anlatan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök ve beraberindeki ekip, 1999 Yılından bu yana yapılan çalışmaları içeren bir broşürü de gezileri esnasında zahire pazarı esnafına dağıttı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök’ün yanı sıra İbrahim Salaş, Ümit Atabilen, Bekir Paslanmaz gibi yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde zahire esnafının ticaret borsasından beklentileri de dinlendi.

Ziyaretlerde Zahire Pazarı esnaflarının kendilerine gösterdiği ilgiden son derece memnun kaldıklarını söyleyen Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, burada faaliyet gösteren tüm esnafların seçimlere son derece sağduyulu bir şekilde yaklaşım göstermelerinin kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Gök, “Zahire pazarı esnaflarına Ticaret borsamız şu ana kadar her türlü sözünü yerinde getirdi. Üzerine bastığımız taşından, kantariyesine, Camisinden tüm sosyal donatılarına kadar bütün çalışmalarında Ticaret Borsamız imkanları doğrultusunda yer aldı. 10 Yıl içerisinde bu pazarın sorunlarına hep beraber gönül verdik ve sorunları çözdük. Zahire pazarında iyimser ve aklı başında esnaflarımız faaliyet gösteriyor. Ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Kaliteli bir esnaf gurubu var burada. Bu nedenle zahire pazarımızın önü açık diye değerlendiriyorum” açıklamalarında bulundu.


Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Merak Ediyorum. - 10 yıl önce
bu ziyaretler ne kadar periyotlarda yapılmakta.
Avatar
bahri - 10 yıl önce @Merak Ediyorum.
seçimdeeeeen seçimee oda karşılarında aday olursa
Avatar
vatandaş - 10 yıl önce
şimdiğe kadar yaptığınız hizmetlerden dolayı çok tşkler ama artık yeter bu koltuklara çöreklenilmiş bırakında artık yeni yüzler gelsin yeni çalışmalar olsun
Avatar
ibrahim içaçan - 10 yıl önce
sayın tuncer gök üzüm pazarı hakkında ne düşünüyorsunuz yönetim kurulu başkanlığına geldiğiniz 3 dönemdir hiç bir faaliyette bulunmadınız üzümcü esnafını davet edip sorunlarını dinlemediniz bir nevşehirli olarak ben şu anki üzüm pazarından utanıyorum 60 metre kare yerde iki iş yeri arasında allah aşkına üzüm pekmez pazarı olurmu siz karar verin siz malatya antep elazığ erzincan v s üzüm pazarlarını gezin 60 metre kare üzüm pazarı varmı saygılar
Avatar
ibrahim içaçan - 10 yıl önce
selam başkan nevşehire yakışır bir üzüm pazarı kaç yıldır aklınıza gelmedimi hatırlatayım sayın tuncer bey