banner461

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Blok Bims Fabrikasını Ziyaret‏ Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Dünyanın en büyük bims üretim tesisi Blok Bims fabrikasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş'ı ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Blok Bims Fabrikasını Ziyaret‏ Etti
20 Ekim 2016 Perşembe 16:37

banner517
banner134
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Blok Bims fabrikasını ziyaret ederek yönetim kurulu başkanı Musa Ertaş’tan fabrikanın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra sanayicileri de ziyaret etmeye devam ediyor. Vali Aktaş bu kapsamda Nevşehir’in bims sektöründe öncü kuruluşlarından olan Blok Bims fabrikasını ziyaret ederek yönetim kurulu başkanı Musa Ertaş’tan bilgiler aldı. Vali Aktaş ziyarette yaptığı açıklamada, “ Göreve gelmiş olduğum ilk günden itibaren çeşitli ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda da bugün Blok Bims fabrikasını ziyaret ediyoruz. Yöneyim Kurulu Başkanı Musa Ertaş bey göreve gelmemiz esnasında bizleri ziyarete gelerek çalışmaları hakkında bilgiler vermişti. Bizde bu kapsamda iadeyi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Ertaş Grup Yön. Krl. Başk. Musa Ertaş,  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ile birlikte fabrika içerisinde işletmeleri dolaşarak fabrikadan ayrıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.