banner461

Nevşehir'de Aday Adaylarına Kan Bağışı Çağrısı

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Nevşehir’de siyasi parti milletvekili aday adaylarına kan bağışı yapmaları çağrısında bulundu.

banner15
Nevşehir'de  Aday Adaylarına Kan Bağışı Çağrısı
02 Mart 2015 Pazartesi 16:59

banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Nevşehir’de siyasi parti milletvekili aday adaylarına kan bağışı yapmaları çağrısında bulundu.

Kan bağışının bir insanlık görevi olduğunu hatırlatan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “Haziran ayında ülkemizde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerine Nevşehir’den de büyük bir ilgi olduğunu görüyoruz. AK Parti’den 55, diğer siyasi partilerden de geçtiğimiz dönemlere nazaran bir hayli fazla aday adayının başvurması ilimiz ve ülkemiz siyaseti adına oldukça güzel bir gelişme. AK Parti, MHP, CHP, SP ve diğer siyasi partilerden milletvekilliği aday adayı olan tüm hemşehrilerimizi Kızılay’ımıza kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. İl merkezimizde bulunan kan bağış tırına gelerek bir ünite kan bağışında bulunmalarını beklediğimiz milletvekili aday adaylarımızın seçim çalışmalarında güzel bir anı olarak kan bağışı kampanyamıza katkı sağlamalarını bekliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.