banner461

Nevşehir'i Mantolamıyoruz...

Teknobims A.Ş Genel Müdürü Serhat Sonugelen FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında : "Isı Yalıtımında Tekonolijinin son geldiği noktada yaşanan sıcak gelişmeleri değerlendirdi ve Artık Mantolamaya son diyerek vatandaşlara şu müjdeyi verdi.

banner15
Nevşehir'i Mantolamıyoruz...
17 Ağustos 2013 Cumartesi 16:00

banner517
banner134

 NEVŞEHİRİ MANTOLAMIYORUZ…

AR-GE VE İNOVASYON A  VERDİĞİ ÖNEML İLE HER GEÇEN GÜN YENİ ÜRÜNLER ÇIKARMAYI HEDEFLEYEN FİRMAMIZIN YENİ ÜRÜNÜ İLE ARTIK NEVŞEHİR’DE VE TS 825 BİNALARDA ISI YALITIM STANDARDINA GÖRE 3. ISIL BÖLGESİNDE BULUNAN BÜTÜN İLLERDE MANTOLAMAYI KALDIRIYORUZ.

 

DAHA ÖNCE ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TBL 19 SW VE TBL 25 SW ÜRÜNLERİMİZ İLE BİRLİKTE 1.VE 2. ISIL BÖLGELERDEDE EKSTRA BİR YALITIM  YAPMADAN DUVAR UYGULAMASI YAPILABİLMEKTEDİR. BU BÖLGELERDE YOĞUN İLGİ GÖREN ÜRÜNLERİMİZ SAYESİNDE YAPILARDA YALITIM MALİYETİNİ CİDDİ MANADA AZALTMAKTA VE M2’DE 20 TL GİBİ ÖNEMLİ BİR TASARRUF SAĞLAMAKTADIR.

 

TS 825’E GÖRE ISIL BÖLGELERDEKİ U DEĞERLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR. 1 .BÖLGE : 0,70 W/M2K     2.BÖLGE  : 0,60 W/M2K   3.BÖLGE : 0,50 W/M2K  4.BÖLGE : 0,40W/M2K ŞEKLİNDEDİR. ŞEHRİMİZİNDE İÇİNDE BULUNDUĞU 3. BÖLGEDE (TBL 30 SW)  ÜRÜNÜMÜZ İNCE SIVA VE ALÇI SIVA YAPILDIKTAN SONRA  0,45 W/M2K DEĞERİNİ YAKALAYARAK GEREKLİ DEĞERLERİ VERMEKTEDİR.
 

SON YILLARDA İZOLASYON SEKTÖRÜ BÜYÜK BİR İVME KAZANIRKEN, YAPILARDA YANGIN DAYANIMI GÖZARDI EDİLMEKTEDİR.SON YILLARDA İZOLASYON MALZEMELERİNİN YANICI ÖZELLİKLERİ İLE BİRLİKTE ÖZELLİKLE İSTANBULDA  İNŞAATLARDA MEYDANA GELEN YANGINLARDA, DOĞAL MALZEMELERDEN İMAL EDİLEN,İZOLASYON MALZEMELERİ ÖNEM KAZANMAKTADIR.

ÖZELLİKLE ŞEHRİMİZİN BEYAZ ALTINI OLARAK NİTELENDİRDİĞİMİZ POMZADAN  MAMUL BİMSBLOKLAR YÜKSEK İZOLASYON DEĞERLERİ,YANGIN DAYANIMI, YÜKSEK MUKAVAMET DEĞERLERİ İLE İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN TERCİH EDİLEN DUVAR BLOKLARI HALİNE GELMİŞTİR.

 

BU BİLİNÇLE FİRMAMIZ AR-GE VE İNOVASYONA VERMİŞ OLDUĞU ÖNEM İLE , SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEN,SEKTÖREL HİZMET ETKİNLİKLERİNİ EVRENSEL STANDARTLARDA YÜRÜTEREK EKONOMİK VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERİN TAKİBİNDE, MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİ DOĞRULTUSUNDA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEKSİZİN GÜVENİLİR ÜRÜNLER ÜRETMEYİ, BİLGİYİ UYGULAMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR.

 

FİRMAMIZ SEKTÖRÜNDE TÜRKİYEDE İLK DEFA SAFE FOR FIRE YANGIN DAYANIM RAPORUNUDA ALMIŞTIR.E120 VE EI 120 YANGIN VE ISIYA DAYANIM TESTLERİNDEN BAŞARIYLA GEÇEN ÜRÜNLERİMİZ İLE YAPILARDA TERCİH EDİLEN EN ÖNEMLİ DUVAR BLOKLARI MARKASI HALİNE GELMİŞTİR.

 

AYRICA ÜRÜNLERİMİZ , KIBRISTAN RUSYA’YA, LİBYADAN KATAR’A,MACARİSTANDAN AZERBEYCAN’A KADAR DÜNYANIN 18 ÜLKESİNE İHRAÇ EDİLMEKTİR.

 

FİRMAMIZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ GERÇKLEŞTİRDİĞİ BİR PROJE İLE NEVŞEHİRDE İLK DEFA  BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINCA UYGULANAN SANTEZ- SANAYİ TEZLERİ PROGRAMINDANDA FAYDALANMIŞTIR.

 

YİNE YENİ ÜRÜNLERİMİZDEN PEYZAJ BLOKLAR SAYESİNDE ÜRÜN GAMIMIZ ÇEŞİTLERNMİŞ VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE HARİÇ ÇEVRE VE PEYZAJ SEKTÖRÜNDEDE KULLANILMAYA BAŞLAMIŞTIR. PEYZAJ BİMSBLOKLARIN AVANTAJLARINI ŞU ŞEKİLDE SIRALAYABİLİRİZ.

-          İYİ BİR YETİŞTİRME ORTAMININ YETERLİ HAVALANMAYI SAĞLAYABİLMESİ

-          YETERLİ SU TUTMA KAPASİTESİNE SAHİP OLMASI

-          SUYUN ÖNEMLİ BİR KISMINI DÜŞÜK TANSİYONSA TUTMASI

-          YAPISAL ÖZELLİĞİNİ UZUN SÜRE KORUYABİLMESİ

-          YABANCI OT TOHUMLARI, HASTALIK VE ZARARLARINDAN ARINMIŞ OLMAS

-          BİTKİLERE TOKSİK ETK YAPACAK MADDELERİ İÇERMEMESİ

 

ÖZELLİKLER NEVŞEHİR BELEDİYESİ,ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ PEYZAJ BİMSBLOK ÜRÜNLERİMİZİ ÇOK BEĞENDİLER, VE KULLANMAYA BAŞLADILAR.

TEKNO BİMS KATILDIĞI FUARLAR VE TANITIM FAALİYETLERİ İLE DE SES GETİRMEKTEDİR. HER YIL KATILDIĞIMIZ ULUSLARARASI İSTANBUL YAPI FUARINA İLAVE OLARAK BU YIL ADANA,ANTALYA VE YİNE İSTNABULDA PEYZAJ FUARINA KATILACAĞIZ.BÖYLELİKLE HEM ŞEHRİMİZİN HEM DE SEKTÖRÜMÜZÜN TANITIMINA KATKIDA BULUNUYORUZ.

 

FİRMAMIZ BİMS SEKTÖRÜNDE KALİTE VE GÜVEN DOĞRULTUSUNDA PAZAR PAYIMIZI GENİŞLETMEYE, MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ TAM OLARAK BENİMSEYEREK İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA HİZMET VERMEYE, ÇEVREYE DUYARLI VE TOPLUM SAĞLIĞINA SAYGILI ÜRETİM YAPMAYA DEVAM EDECEKTİR.
 

 

SAYGILARIMIZLA

TEKNOBİMS A.Ş GENEL MÜDÜRÜ

SERHAT SONUGELEN

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.