banner461

Okullar Hayat Olsun Projesi Kaymaklı’da…

Kaymaklı Belediye Başkanı sayın Halit Elma,Kaymaklı İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Kaymaklı Lisesi müdürlerini makamında kabul etti.

banner15
Okullar Hayat Olsun Projesi Kaymaklı’da…
01 Ocak 2013 Salı 12:48

banner134

 Ziyarette "Okullar hayat Olsun Projesi" ile ilgili olarak, okul ve bahçelerin fiziki yapılarına uygun projeler için gereken fizibiliteler yapıldıktan sonra uygulamaya geçileceğini söyledi. Sosyal belediyecilik adına belediyemiz üzerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade eden Başkan Halit ELMA, "Öncelikli olarak öğretmenlerinizin ve çok sevgili öğrencilerimizin istek ve taleplerini imkanlarımız olçüsünde yerine getireceğiz" diye konuştu.

 

         Kaymaklı Belediyesi tarafından okulların örgün eğitim dışındaki zamanlarda belediye ile koordineli bir şekilde topluma hizmet sunan merkezler haline dönüştürüp halkın hizmetine sunulması amacıyla "Okullar Hayat Olsun projesi" ne büyük önem verildiği, bu kapsamda okullarda peyzaj düzenleme, bitkilendirme, ağaçlandırma, spor ve oyun alanları ile donatılarak sosyal etkinliklerin yapılabileceği mekanlar haline getirilecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.