banner461

Rektör Kılıç, Başbakan Davutoğlu’na Brifing Verdi‏

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, partisinin il kongresine katılmak üzere Nevşehir’e gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu’na üniversitemiz ve Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü hakkında brifing verdi.

banner15
Rektör Kılıç, Başbakan Davutoğlu’na Brifing Verdi‏
15 Aralık 2014 Pazartesi 11:35

banner517
banner134

 Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, partisinin il kongresine katılmak üzere Nevşehir’e gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu’na üniversitemiz  ve Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü hakkında brifing verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu beraberinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile  Cumartesi günü partisinin il kongresine katılmak üzere Nevşehir’e geldi.  Kongre sonrası Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret eden Başbakan Davutoğlu’nu Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve protokol üyeleri karşıladı.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve protokol üyeleri ile Valilik makamında bir araya gelen Başbakan Davutoğlu, Rektörümüz ve protokol üyelerinden brifing aldı. Rektörümüz, Başbakan Davutoğlu’na Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin hızla gelişen fiziki yapılaşması başta olmak üzere, okul, bölüm, program ve artan öğrenci sayıları hakkında bilgi verdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli necmi - 7 yıl önce
gene birilerini kızdırdın filiz hanım,onların hazırladıkları programda size yer yoktu ama siz yine yapacağınızı yaptınız,helal olsun
Avatar
kim - 7 yıl önce
müthiş zeka bravo bir kadın bu kadar akıllı, birilerin size oynamak istediği oyunları boşa çıkarabliyor, hemde fitne yok, iftira yok,yalan yok dürüstçe mertçe ama oyunu kuralına göre oynuyorsunuz birde size gelmek isteyen biri var onu alırsanız size her manada destek olur sizinle kimse baş edemez ona yaklaşamazlar
Avatar
mesaj - 7 yıl önce
bravo hanımefendi çok akıllı birisiziniz birilerin çatlattınız bu şekilde akıllı olun
Avatar
şinasi - 7 yıl önce
filiz hanım mhp den aday mı. yakışır mı. olur mu valla olur..
Avatar
genç - 7 yıl önce
tebrik ederim sayın kılıç sizin sayenizde gelişiyor şehrimiz
valimizde oturuyo maşaallah
Avatar
güzel - 7 yıl önce
aday demiştim. üniversitede akpartili olmayanları teker teker eliyor. yukardan aday olacak.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 7 yıl önce
vekiller kimi istemese o iş oluyor. özel idare, üniversite, tic. odası ilde sadece 4 partiliye gücünüz yetiyor filiz hocama saygılar.
Avatar
yoranhan - 7 yıl önce
devir ulusalcı, paralelci, enderuncu,faşizanları ihya devri yaşasın akparti... alır bir daha oy moy