banner461

Sabah Namazında Kurşunlu Cami Doldu Taştı

Nevşehirli gençler sabah namazında Kurşunlu Camisi'nde buluştu. 

banner15
Sabah Namazında Kurşunlu Cami Doldu Taştı
23 Ekim 2016 Pazar 18:57

banner517
banner134
Nevşehir İl Müftülüğü ve Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesinde "Ümmeti sabah namazına giden gençler uyandıracak, Gençler sabah namazında buluşuyor" sloganlarıyla Merkez Kurşunlu Camii’nde Nevşehirli gençler, sabah namazını kıldı..

Nevşehirli Gençler Sabah Namazında Buluştu...

Programa Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat, vatandaşlar ve çok sayıda gençler katıldı.

Sabah namazı öncesi Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat’ın Yasin-i Şerif ve namaz surelerini okumasıyla başlayan program, namaz sonrası Kur’an kursu öğrencileri tarafından başta Niğdeli hemşehrimiz Ömer Halisdemir olmak üzere 15 Temmuz Vatan Şehitleri için okunan Hatmi Şerifin duası ile devam etti.

Nevşehir İl Müftüsü Öztürk yaptığı duada; “Din için, İman için, Ezan için, Bayrak için bunların ancak kendisiyle var olduğu VATAN için canlarını seve seve feda eden 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde hayatlarını kaybeden şehitlerimizin ruhlarını şad, makamlarını cennet eyle, ülkemizin her bir köşesinde hain tuzaklar ve patlamalar sonucunda şehit düşen kardeşlerimize rahmet eyle. Yakınlarına ve aziz milletimize sabırlar ihsan eyle, gazilerimize acil şifalar ihsan eyle” dedi.

Elde edilen birlik ve beraberliğimizin daim olması dilekleri ile duasını tamamladı .


Sabah namazıyla nefsine ve şeytanına günün ilk darbesini vuran yiğitler, size selam olsun!

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ınsan - 6 yıl önce
Allah kabul etsın